25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Szokujące zdjęcie Clinta Eastwooda, który w wieku 93 lat jest nie do poznania

Szokujące zdjęcie Clinta Eastwooda, który w wieku 93 lat jest nie do poznania

Clint Eastwood rozpoczął karierę artystyczną w 1959 roku

Clinta Eastwooda Jest jednym z aktorów o najdłuższej karierze w Hollywood. Reżyser filmowy również rozpoczął karierę w 1959 roku, a sławę zdobył już pięć lat później, wcielając się w filmie w rolę Człowieka bez imienia. Spaghetti-western znany jako Trylogia dolarowa. Czas i jego pojawienie się, czy to w znanych produkcjach, czy wydarzeniach, stopniowo wyznaczało upływ lat; Ale, To ostatnie jego zdjęcie, które wzbudziło niepokój wśród jego fanów.

Bez przebaczenia, Clint EastwoodBez przebaczenia, Clint Eastwood

Bez przebaczenia, Clint Eastwood

Przetłumaczone przez Roberta Kincaida w Mosty Madisona (1995) widziano pod koniec zeszłego miesiąca podczas zorganizowanej przeze mnie dyskusji panelowej W mieście jest znana aktywistka ekologiczna Jane Goodall Carmel-by-the-Sea, którego dyrektor przez dwa lata był burmistrzem.

Mosty MadisonaMosty Madisona

Mosty Madisona

Oraz na zdjęciach, które krążyły po portalach społecznościowych Eastwooda można zobaczyć siedzącego w pierwszym rzędzie oraz pośrodku lokalnego Centrum Kultury SunsetImpreza odbyła się pod nazwą Powody do nadziei, Nosi niebieską koszulę w kratę, szare spodnie i tenisówki. Jednak to, co przykuło największą uwagę, to jej włosy. Rozczochrany i wypaczony, w dodatku podeszły wiek, co jest zauważalne u kogoś w jego wieku.

Clint Eastwood (93 lata) był widziany rzadko na imprezie z Jane Goodall.napisali z oficjalnej relacji X de Nowa publikacja.

Clint Eastwood zaskoczony swoim wyglądem (Fot.: CaptureClint Eastwood zaskoczony swoim wyglądem (Fot.: Capture

Clint Eastwood zaskoczony swoim wyglądem (Fot.: Capture

Poza tym setki LubiI otrzymał dziesiątki komentarzy. „Dla mnie najwspanialszy. To część mojej filmowej wyobraźni!” „Lata mijają dla wszystkich, nawet dla wielkiego Eastwooda”.; „Chcielibyśmy osiągnąć ten wiek z taką jasnością, kreatywnością, energią i dosłownie stanąć na nogi!!!” „Tak, jest bardzo chudy, ale tacy są wszyscy starzy ludzie”. Jak mijają lata! „Wszyscy wielcy odejdą stopniowo.”to tylko niektóre z nich.

Mimo że cały czas towarzyszył mu asystent, Clint miał na to dość sił Wyjdź na scenę sam.

READ  Twój horoskop na dziś, 17 kwietnia. Twoje prognozy horoskopowe dotyczące zdrowia, miłości i pracy

Należy zaznaczyć, że pomimo zaawansowanego wieku aktor jest nadal aktywny i aktualny Reżyseruje i produkuje swój kolejny film pt. Sędzia nr 2 (Juror nr 2), mistrzostwo Mikołaja Holta I Toni Collette, która ma być jej ostatnim dziełem. W związku z tym oświadczyli, że „aktor i reżyser chcieli znaleźć ostatni projekt, aby z podniesioną głową pojechać w stronę zachodzącego słońca”. Reporter z Hollywood.

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się w czerwcu 2023 roku, ale Hollywood przeżyło różne ciosy Opóźnili produkcję i Clint mógł wznowić zdjęcia dopiero w grudniu, a zakończyć je w lutym tego roku. Choć premiera planowana była na połowę tego roku, data jej premiery w kinach nie została jeszcze potwierdzona.

Clint Eastwood, 93 lata (fot. CaptureClint Eastwood, 93 lata (fot. Capture

Clint Eastwood, 93 lata (fot. Capture

Ekscytująca historia Akcja filmu rozgrywa się w środku procesu o morderstwo i koncentruje się na głównym bohaterze, który dochodzi do wniosku, że mógł być odpowiedzialny za gwałtowną śmierć ofiary.. Ponieważ jest to fakt, który zmusza go, jako przysięgłego, do złożenia zeznań, bohater staje przed dylematem: albo zmanipuluje swoich rówieśników, aby dostosować werdykt, albo zdecyduje się bezpośrednio wyjawić prawdę i zapobiec, bez obciążania siebie, oskarżony.

Możesz być także zainteresowany | Na filmie

Drew Barrymore postrzega siebie jako „historię przestrogi” dla dziecięcych gwiazd