26 kwietnia, 2024

Nie tylko uratował Salernitanę!  Memo Ochoa unika gniewu Jose Mourinho i Romy – Fox Sports

Nie tylko uratował Salernitanę! Memo Ochoa unika gniewu Jose Mourinho i Romy – Fox Sports

Guillermo Ochoa Zapisz wszystko, łącznie z przeciwnikami.

Meksykański bramkarz marzy o wymarzonym sezonie Salernitana w seria. W rzeczywistości ta sobota była kluczowa dla jego zespołu, aby przypieczętować kolejne sportowe zbawienie Pokonaj Atalantę 1:0 dopasować 35.

Ale ten wynik był ważny nie tylko dla tych w Salerno i One Ochoaale oprócz karamboli okazał się korzystny dla Rzym Do José Mourinho.

I dobrze, że wilk świeci liga europejskaHistoria nie jest taka sama w mistrzostwach Włoch, gdzie mieli nieregularny sezon, a teraz walczą zaciekle o zapewnienie zawody europejskie na następną kampanię.

W tej chwili drużyna Romy zajmuje ostatnie miejsce w kwalifikacjach liga konferencyjnaale na wszelki wypadek Salernitana Mogli się poddać w którymś momencie w pojedynku w sobotę Mourinho Straciliby tę pozycję.

A to Rzym i Atlanta remis z 58 punktamidrużyna Bergamo Jest lepszy pod względem różnicy bramek, ale rumuńska drużyna ma o jeden mecz mniej.

Ochoa był energiczny Aby Salernitana pokonała Atalantę. A Meksykanin dwa razy dobrze obronił w pierwszej połowie, aby utrzymać swój zespół na zero w pierwszej połowie, kiedy drużyna gości była bardziej niebezpieczna na stadionie Areci.

Przybyła najbardziej godna uwagi meksykańska praca minuta 26po przedłużeniu do Odbija świetny strzał do ÉdersonaPomocnik Atalanty.