24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy wszystko jest naprawione?  Reklama Fox Sports pokazuje, gdzie umieścili Rayados w półfinale

Czy wszystko jest naprawione? Reklama Fox Sports pokazuje, gdzie umieścili Rayados w półfinale

Fox Sports W oku cyklonu po opublikowaniu wiadomości w mediach społecznościowych Zakładając, że Rayados doszli już do półfinału Kiedy nie grał jeszcze swojej gry przeciwko Santosowi.

Na zdjęciach różne uroczystości piłkarzy w niebiesko-białych barwach, a poniżej grafika z herbem klubu Monterrey i napisem „Półfinał”.

Może Cię to zainteresować: Wideo: Kawałek betonu spadł na wentylator na stadionie Tigres; był ciężki?

Wspomniane ogłoszenie miało być umieszczone z zamiarem ogłoszenia tego Będą mieli przejście do drugiego etapu półfinałów który stał na czele „gangu”.

Królewska drużyna została liderem zawodów. (Instagram – Wykres)

w sieciach społecznościowych Prowadzili rzekomą reklamę dla Fox Sports, w której ogłoszono, że Rayados dotarli do półfinału Przed rozpoczęciem drugiego meczu ćwierćfinału z Santosem.

Nie czekał na reakcje mas w licznych publikacjach Dali do zrozumienia, że ​​właściwie wszystko zostało zaaranżowane na korzyść mieszkańców Monterrey.

Z drugiej strony niektórzy Zauważyli, że stacja telewizyjna nie jest w dobrych stosunkach z Fundacją Torreon Po tym, jak przestał nadawać swoje mecze na sygnale.

Może Cię to zainteresować: Santos remisuje z Rayadosem, ale będzie miał niewielką przewagę, by awansować do półfinału, co to jest?

zrzut ekranu

Choć niektóre Twierdzili również, że widzieli rzekomą reklamę Fox Sports zapowiadającą półfinały z Rayados, nagranie zostało wykonane w kierunku telewizora, więc nadaje się do wszystkiego, co jest fałszywymi wiadomościami. po więcej informacji, Śledź nas w Wiadomościach Google.

READ  On się nią zaopiekuje! Mocne przesłanie Veljko Paunovicia na temat Luisa Fernando Puente i jego roli w Chivas