27 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Newcastle United szuka Chucky Lozano

Dobry przejazd Hirving Chucky Lozano ze Starego Kontynentu postawił go w oczach wielu drużyn w Europie. Stając się postacią w holenderskim Eindhoven, a obecnie jednym z najważniejszych graczy włoskiego Napoli, Nowy milioner angielskiej Premier League chce Twoich usług.

Newcastle będzie najbogatszą drużyną na świecie

Po tym, jak program został wycofany półtora roku temu, Saudyjski Fundusz Inwestycji Publicznych pozyskał w czwartek urzędnika z Newcastle United, grupa z Premier League, która zeszłego lata przeprowadziła ankietę Lozano i dzięki tej nowej sile nabywczej, która może teraz stać się rzeczywistością.

Może Cię zainteresować: Jimenez, Chucky, Herrera i Moreno czynią nas lepszymi: Martino

A 18 miesięcy pojawiły się problemy, ponieważ pierwsza liga nie dała zielonego światła z powodu problemów z piractwem w kraju z katarskim operatorem Bein Sports, jednym z kanałów, który jest właścicielem praw do zawodów.

obecnie, Będą starać się zostać nowym Manchesterem City w Premier Leaguee i wiedzą, że aby zacząć docierać na rynek Ameryki Łacińskiej, Chucky Lozano jest jednym z facetów z największą liczbą fanów, nawet model angielski starał się przejąć, ale ostatecznie przejęcie nie zostało zakończone.

Do tego wszystkiego dodaje się, że drugie badanie w Anglii, 93 procent fanów Newcastle opowiedziało się za sprzedażą zespołuWszystko to z powodu słabych wyników w ostatnich latach, a nawet w tym sezonie, które są przedostatnie z trzema punktami i bez wiedzy o zwycięstwie.

Chucky Lozano może towarzyszyć Santiago Muñoz

Meksykański napastnik Santiago Muñoz został podpisany tego lata przez czarno-biały zespół, bardzo dziwna historia ze względu na podobieństwo nazwy do fikcyjnej postaci Santiago Munez, gracza w filmie „Jules” granego przez Cono Bakera.

READ  Kradną samochód Antonio Mohameda. Łapią przestępców

Może Cię zainteresować: Z filmu! Numer, który Santiago Muñoz będzie nosił w Newcastle

W przypadku przyszłego lata Podpisanie kontraktu z gwiazdą Newcastle, Chuckym Lozano, może zostać zakończoneW naszym kraju urodzą się dwie osoby, które wejdą w skład angielskiej drużyny, która będzie starała się tworzyć nową historię w światowej piłce nożnej.