21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dziesiąta wygrana Julio Ureasa!  El Culichi dominował w MLB Rockies vs. Rockies.  Dodgers (WIDEO) – Fox Sports

Dziesiąta wygrana Julio Ureasa! El Culichi dominował w MLB Rockies vs. Rockies. Dodgers (WIDEO) – Fox Sports

OhJulio Urillas Wyszedł z dekoracją uchylacze! Pewnego dnia po swoich dwudziestych siódmych urodzinach, kulici Miał świetne otwarcie, a wraz z nim dziewiąty Anioły Udało mu się zamiatać serię 4 gier przeciwko Góry Skaliste. Mimo to nie pobił jeszcze swojego rekordu życiowego w rundach rozgrywanych w grze.

Julio Urías wystąpił w filmie Góry Skaliste przeciwko Dodgersom

On kulici Świetnie zaczął się w niedzielę 13 sierpnia vs Kolorado. Ten Dzbanek meksykański był na wzgórzu 7 biletówpozwolił na 4 trafienia, 3 zdobyte biegi i a Został odpisany 12 razy. Zrobił to jednak przeciwko jednemu z najgorszych zespołów w lidze MLB.

Góry Skaliste To trzecia drużyna, która doznała najwięcej uderzeń w historii pora roku 2023 Do duży szelki. obok, Julio Urillas Nadal nie pobił swojego osobistego rekordu w rundach rozgrywanych w grze, ponieważ kontynuuje z największą liczbą 7 zakrętów na wzgórzu.

Czytaj więcej: The Dodgers wycofali się z #34 Fernando Valenzuela! Tak żyła impreza byków (wideo)

Ofensywa Dodgersów została wniesiona przez Julio Uríasa

Julio Urillas Otrzymał wiele pomocy w swoim ataku Kolorado. W rundach, w których był na kopcu, jego koledzy z drużyny zdobyli 7 runów, co dało mu ogromną przewagę, aby przejść na emeryturę z wynikiem 3-7.

Należy zauważyć że Miguel czerwony Był jednym z tych, którzy najbardziej przyczynili się do dziewiątego the Anioły. Ten shortstop w dwóch turach na pałce zdobył bieg i wjechał 4. Ponadto był to kolejny dodatek do wyniku. zakłady mookiektóry pchnął w kilku kolejnych przejazdach.

CZYTAJ WIĘCEJ: Fernando Valenzuela wyraził swoje uczucia do Fernandomaníi i powiedział, czy tym razem złożyłby ofertę z MLB (WIDEO)

Victor Gonzalez wygrywa w Los Angeles

uchylacze Seria przeleciała Koloradogdyż wygrali 4 mecze, w których zmierzyli się ze sobą. Wiktora Gonzaleza Był odpowiedzialny za zwycięstwo iz profesjonalnym składem 3-8 rozbił ostatnią rundę, w której pozwolił tylko na jedno uderzenie i uderzył je.

READ  Wynik końcowy: Chivas vs Atlas: podsumowanie, gol i wynik 2021 Liga MX Clsico Tapato

Anioły Miałem wyjątkowy weekend ze względu na wykonywaną serię hołdów Ferdynand Valenzuelaktóry już wycofał się z tej serii z numerem 34. Zobaczymy, jak sobie poradzą w kolejnych grach.

uchylacze Wtorek rozpocznie serię przeciwko prawośćLider Dywizja Centralna przyłączać Liga Narodowa. ledowe Dave’a Robertsa To, co wydarzyło się w ten weekend, nie powinno być godne zaufania, ponieważ Góry Skaliste To trzeci najgorszy zespół w historii MLB z 45 zwycięstw i 73 porażki.

Czytaj więcej: Wstyd! Zawodnik reprezentacji narodowej dotarł do pierwszej bazy dzięki nadmiernej pewności siebie rywala (wideo)