27 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Atak gwiazd Kanady pokonuje doskonały trójząb El Tri o 14 milionów dolarów

Meksyk i Kanada mogą pochwalić się głównymi triadami ataku, ale te z liściem klonu pojawiają się na szczycie tabeli wartości.

ten reprezentacja Meksyku Po raz kolejny będziesz miał do dyspozycji idealny trójząb Raul JimenezI Herving Lozano I korona Jezusa, co daje łączną wartość 113,6 mln USD. Nie przewyższa on jednak gwiezdnego ataku Kanady, którego cechą charakterystyczną jest: Cena 127,6 miliona dolarów z Alphonso DaviesI Jonathan David I Kyle Larin.

Kanada ma dwóch z trzech najdroższych piłkarzy powołanych do październikowej historii FIFA. Alphonso Davies z Bayernu Monachium z 77 milionami dolarów jest najlepszy w CONCACAFZa nim plasuje się 49,50 mln dolarów od Hirvinga Lozano z Neapolu i 38,50 mln dolarów od Lille Jonathan David.

Meksyk zamyka idealną linię ofensywną z Jesus Corona z Porto z 33 milionami dolarów oraz Raul Jimenez z Wolverhampton z 30,80 milionami; Podczas gdy gracz Besiktas, Kyle Larren z Kraju Klonu, był trzecim najdroższym graczem w swojej historii z 12,10 milionami dolarów.

Alphonso Davies z Bayernu Monachium większość meczów rozgrywa jako lewy obrońca. Jednak w swojej selekcji został umieszczony jako skrzydłowy w tym samym profilu, w towarzystwie Jonathana Davida jako napastnika i Kyle’a Larraina, który grał w obu drużynach.

Trident z Meksyku jest prowadzony przez Raula Jimeneza jako środkowego napastnika. Hirving Lozano po lewej stronie i Jesus Corona po prawej, chociaż obaj mogą wymieniać się swoimi profilami.

Wśród trzech graczy, którzy składają się na gwiezdny atak Kanady, w obecnej edycji Ligi Mistrzów biorą udział Alphonso Davies i Jonathan David. W przypadku Meksyku tylko Jesus Corona kwestionuje najważniejsze rozgrywki klubowe w UEFA.

Meksykański trójząb, jak dotąd w tym sezonie, rozegrał 21 meczów, z trzema przyłożeniami i pięcioma asystami. Trzech kanadyjskich napastników ma 26 meczów, trzy podania do bramki, a także siedem bramek.

READ  Cruz Azul vs Rayados de Monterrey na żywo