25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Netflix wkracza do gier w Polsce za pośrednictwem Benzinga Spain

Wejście Netflix do gier nabiera kształtów w Polsce

Netflix Inc. (NASDAQ 🙂 „Stranger Things: 1984” i „Stranger Things 3.” w świecie gier na telefony komórkowe. Zaznacza swój wpis podpisami.

Netflix ogłosił w tweecie, co wydarzyło się w Polsce, po raz pierwszy pojawił się w Apple Insider w czwartek.

Użytkownicy w krajach europejskich mogą wypróbować obie gry, o ile korzystają z systemu operacyjnego Android Alfabet Inc. (Nasdaq: Nasdaq 🙂 (Nasdaq: GOOG).

„Jesteśmy na wczesnym etapie, w nadchodzących miesiącach mamy dużo pracy do zrobienia, ale to jest nasz pierwszy krok” – wynika z przetłumaczonej wersji tweeta Netflixa w Polsce.

Oddzielnie Netflix twierdzi, że nie będzie reklam ani zakupów w aplikacjach w polskich grach, które są dostępne w ramach abonamentu serwisu streamingowego.

W zeszłym miesiącu Netflix ogłosił, że oferuje swoim subskrybentom darmowe gry mobilne.

Próbując scementować jego wysiłek, został dołączony Mike Verth, Były administrator gier Electronics Arts Inc. (Nasdaq: EA) Tak Facebook Inc. (Nasdaq: Nasdaq :).

Wejście Netflix do branży gier spowoduje kolizję Apple Inc. (Nasdaq: Nasdaq :), który oferuje usługę arcade indywidualnie oraz w ramach pakietu Apple One.

W tym tygodniu Apple dodało do biblioteki arcade dwa nowe tytuły: „Baldo: Guardian Owls” oraz „Asphalt 8: Aerial +”.

Współzałożyciel RedditAlexis Ohanian w zeszłym miesiącu ogłosił rok 2021 „rokiem wodnym” dla działu gier wideo.

W czwartek akcje Netfliksa wzrosły o prawie 0,5%, zamykając się na poziomie 550,12 USD podczas sesji cenowej.

Przeczytaj także artykuł w Bensinga Hiszpania

Ostrzeżenie prawne: Media Fusion Przypominam, że dane na tej stronie nie są aktualne ani dokładne. Wszystkie kontrakty CFD (akcje, indeksy, kontrakty futures) i ceny forex nie są dostarczane przez giełdy, ale przez animatorów rynku, więc ceny mogą być niedokładne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej, tj. ceny nie są orientacyjne i odpowiednie do celów handlowych. Dlatego Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty biznesowe, które możesz ponieść w związku z wykorzystaniem tych danych.

READ  Wilfredo Leon, MVP i Mistrz Polski w EuroVolley

Media Fusion Nikt związany z Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody wynikające z polegania na informacjach zawartych w Witrynie, w tym zakup/sprzedaż danych, notowań, wykresów i sygnałów. Proszę być w pełni poinformowanym o ryzyku i kosztach związanych z obrotem na rynku finansowym, który jest jedną z potencjalnie ryzykownych form inwestycji.