29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Negatywne recenzje Overwatch 2 na Steamie nie zgadzają się z reżyserem

Negatywne recenzje Overwatch 2 na Steamie nie zgadzają się z reżyserem

Reżyser Overwatch 2 (już) odpowiedział na ponad 146 000 negatywnych recenzji tej strzelanki na platformie Valve, dając jasno do zrozumienia, że ​​burzliwa premiera na Steamie nie współgrała ze studiem.

Overwatch 2 jest nadal dostępny na Xbox One i Xbox Series X | S, PS4, PS5, Steam Deck i Komputerale to początek w platforma Do zawór A krytycy zrobili swoje Wyjście W Zamieć Rozmawiać o tym.

Kontynuacja strzelanki bohaterskiej do Overwatch była — i nadal — bije na Steamie, więc reżysera Aarona Kellera Odpowiedział na to innymi rzeczami Blog administrator studia.

W tym samym wpisie na swoim oficjalnym blogu skomentował również Premiera Overwatch 2: Inwazjawięcej anulowanych trybów PvE i inne bonusy.

W zeszłym tygodniu wydaliśmy grę również na Steamie i chociaż fala negatywnych komentarzy nie została dobrze przyjęta, wspaniale było zobaczyć tak wielu nowych graczy próbujących Overwatch 2 po raz pierwszy.

Naszym celem było uczynienie gry bardziej dostępną niż kiedykolwiek dla jak największej publiczności.Keeler powiedział pierwszy.

Bombardowanie recenzjami powraca w tej grze, znacznie wykraczając poza jej jakość. Wielu krytyków gry mówi o rozczarowaniu i pazerności na mikropłatności, na co miał wpływ także sam reżyser.

Za logo gry stoją wszyscy bohaterowie tacy jak Dva czy Genji

Kilka recenzji Steam wymienia anulowanie dużej ilości treści PvE ogłoszonych w 2019 roku jako jeden z głównych powodów niezadowolenia z gry. Rozumiem.

Reklama była częścią ambitnego projektu, którego ostatecznie nie udało nam się zrealizować. Nie można cofnąć się w czasie, ale czy wiesz, co możemy zrobić? Dodawaj zawartość i ulepszaj Overwatch 2Ciągle powtarzał.

A tak to ujął Keeler:Będzie więcej niesamowitych map, bohaterów, trybów gry, misji, historii, wydarzeń, elementów kosmetycznych i funkcji; Gra w ciągłej ekspansji, rozwoju i ulepszaniu„.

Ona to zwiastuje To jest przyszłość monitoringu Jeśli chodzi o innowacje i ciągłe innowacje w oparciu o to, co lubią dziś gracze.

Te i inne rzeczy, takie jak mała liczba graczy, nie są.Nic niepokojącegoPowiedzieli w Blizzardzie i jasne jest, że będą nadal wspierać grę przez wiele lat.

Na razie, Aaron Keller, jako reżyser Overwatch 2, skomentował: „Fala negatywnych recenzjina Steam i jego wpływ na Blizzarda. Czy mogą ulepszyć grę tak, jak jest teraz?