1 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Najniższą cenę benzyny Magna osiąga w Meksyku: 16,59 pesos za litr

Gdzie? On Cena benzyny Jest to niewątpliwie jedna z rzeczy, które najbardziej martwią lub wzbudzają zainteresowanie wśród osób posiadających samochód, jeśli tak jest w Twoim przypadku, zwróć na to szczególną uwagę, ponieważ Czwartek On cena paliwa W niektórych częściach kraju upadł!

Gdzie sprzedają najtańszą benzynę w Meksyku?

Ten 11 majastacja zlokalizowana przy ul Matamoros, Tamaulipas, oferowany Benzyna Magna Albo po prostu normalna cena 16,59 peso za litr; Ta nieruchomość znajduje się przy Calle División del Norte 39, na rogu Boulevard Internacional.

podczas Benzyna premium Można go kupić za niewielką opłatą na stacji benzynowej znajdującej się na terenie gminy Piedras Negras, Coahuilaktóry sprzedawał tylko paliwo 19 peso.

Gdzie jest najdroższa sprzedawana benzyna w Meksyku?

Wręcz przeciwnie, stacja zlokalizowana na kilometrze 1 autostrady Puerto Vallarta w JaliscoGdzie było przedsiębiorstwo Benzyna Magna Najdroższy w kraju, bo kosztował litr 25,99 pesoPrawie 10 pesos różnicy w najniższej cenie.

Z drugiej strony, Benzyna premium Najwyższy koszt, jaki kiedykolwiek sprzedano Naucalpan, stan Meksykbo na jednej ze stacji zlokalizowanych na terenie wspomnianej gminy była jego cena 27,49 za litr.

Warto zauważyć, że średnio ok. Benzyna Magna Został sprzedany w kraju do 21,93 peso; Podczas gdy wersja premium w 24,25 peso; podczas diesel wartość 23,71 peso.

READ  Fałszywa strona, która podszywa się pod witrynę i oszukuje oferty