2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Globalny szef reklamy NBC zastąpi Elona Muska na stanowisku CEO Twittera

W czwartek Elon Musk ujawnił, że kobieta zastąpi go na stanowisku CEO Twittera. Po godzinach amerykańskie media Dziennik Wall Street A Axios osobno poinformował, że może to być Linda Iaccarino, dotychczasowa główna publicystka NBCUniversal.

Media techniczne donoszą, że Linda Iaccarino, weteran sprzedaży reklam w NBCUniversal, prowadzi rozmowy, aby zostać dyrektorem generalnym Twittera, źródło zaznajomione z rozmowami powiedział Axios.

ze swojej strony, Dziennik Wall Street poinformował, że główny publicysta NBCUniversal, Linda Iaccarino, prowadzi rozmowy, aby zostać nowym dyrektorem generalnym Twittera, według osób zaznajomionych z sytuacją.

Jesteś zainteresowany:
Twitter będzie miał nowego CEO, więc ile kobiet zrobiło wielkie technologie?

Yaccarino, dyrektor ds. globalnej reklamy i partnerstw w NBCU, pracuje w NBCU od ponad dekady, gdzie jest orędownikiem w branży lepszych sposobów mierzenia skuteczności reklamy. Jako szef sprzedaży reklam w NBCU odegrała kluczową rolę w uruchomieniu reklamy Peacock’s -obsługiwana usługa przesyłania strumieniowego.

Ze swojej strony Axios podkreślił: „Yaccarino jest uważany za jednego z najbardziej uznanych liderów sprzedaży reklam w branży i wniesie poziom profesjonalizmu i wiedzy do działań związanych ze sprzedażą reklam na Twitterze, których firmie brakowało, odkąd Musk przejął„ własność ’.”

Pozwoli to Muskowi skupić się na obszarach produktów, technologii i systemów operacyjnych, jak sam zapowiedział dziś po południu w swoim tweecie, w którym sprecyzował, że po odejściu ze stanowiska CEO obejmie stanowisko CEO i Chief Technology Officer (CTO).

Więcej na ten temat:
Elon Musk zdradza, że ​​nowym CEO Twittera zostanie kobieta

Axios poinformował: „Musk i Iaccarino uczestniczyli we wtorek w konferencji w Napa, której gospodarzem był gigant reklamowy WPP. Byli na scenie w południe jeden po drugim z obecnym źródłem.

W zeszłym miesiącu Musk pojawił się na scenie, aby przeprowadzić wywiad z Yaccarino na konferencji sprzedawców telefonów komórkowych w Miami.

READ  Mega Millions na żywo 29 lipca 2022 r.: Zwycięskie liczby

Kilka tygodni później NBCU i Twitter ogłosiły nowe partnerstwo wideo dotyczące dystrybucji treści olimpijskich.

Musk, który jest także właścicielem producenta samochodów elektrycznych Tesla i firmy zajmującej się eksploracją kosmosu SpaceX, zasugerował odejście pod koniec zeszłego roku, sam przeprowadzając ankietę na Twitterze, która wygrała odpowiedź sygnalizującą jego rezygnację z funkcji dyrektora generalnego.

Ten ruch pojawia się, gdy Twitter wprowadza wiele nowych funkcji na stronie, w tym szyfrowane wiadomości i rozmowy wideo, gdy Musk zbliża się do zmiany marki platformy na „aplikację do wszystkiego”, którą od dawna sobie wyobrażał, znaną jako „X”.

Polecamy: Gender gap: Tylko 5% startupów w LATAM jest założonych przez kobiety

Jednak od czasu zakupu Twittera w październiku, Musk znalazł się pod ostrzałem za złagodzenie zasad moderacji platformy, tymczasowo zakazując kilku reporterom korzystania z serwisu i nazywając kilka organizacji informacyjnych „mediami państwowymi”.

W ciągu mniej niż dwóch miesięcy od sfinalizowania długo oczekiwanego przejęcia za 44 miliardy dolarów wielu reklamodawców, w tym Apple, Balenciaga, Chipotle, United Airlines Ford i General Motors, upuściło swoje reklamy na platformie, mimo że Musk wielokrotnie bagatelizował reklamy. Firma poinformowała, że ​​w ciągu ostatniego miesiąca kilku reklamodawców powróciło na Twittera i że firma „mniej więcej się wyrównuje”.

Z informacjami z Forbesa, The Wall Street Journal i Axios.

Masz nas już na Facebooku? Daj nam swoje lajki i uzyskaj najlepsze informacje