23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kupił tenisówki Michaela Korsa na pchlim targu i podwoił swoją inwestycję

Kupił tenisówki Michaela Korsa na pchlim targu i podwoił swoją inwestycję

  • 42 proc Stulecie i milenialsi Według ankiety twierdzili, że kupowali przedmioty używane.

  • Odzież to kategoria, którą Meksykanie kupują najczęściej.

  • W 2021 roku światowa wartość rynkowa używanej i odsprzedawanej odzieży szacowana jest na 96 miliardów dolarów.

Mężczyzna pokazał, że potrafi podwoić 50 pesos, które zdobył w Tiangu, ponieważ miał dobre oko na markowe buty do tenisa. Michael kurs rzekomo autentyczne, kosztowały go tylko 15 pesos i szukał sposobu, aby je odsprzedać po wyższej cenie.

W ostatnim czasie zaobserwowano, że niektórzy konsumenci wykazali zainteresowanie odrobieniem pracy domowej poprzez poprawę swoich decyzji dotyczących dbania o środowisko, dlatego też następuje wzrost sprzedaży na bazarach i pchlich targach, unikając w ten sposób konsumpcji artykułów z drogich – koniec sklepów. szybko moda albo szybka moda.

W 2021 roku światowa wartość rynkowa używanej i odsprzedawanej odzieży szacowana jest na 96 miliardów dolarów. Oczekuje się, że wartość ta gwałtownie wzrośnie w nadchodzących latach, ponieważ podwoi się między 2021 a 2025 rokiem, zanim osiągnie wartość 218 miliardów dolarów do 2026 roku.

Nieformalny biznes (nieformalny handel) od lat jest jednym z rodzajów działalności gospodarczej, w który zaangażowanych jest wielu kupców, a nawet młodych ludzi, a to oznacza, że ​​sprzedaż pak i przedmiotów używanych stała się godna uwagi nie tylko w Meksyku, ale w innych częściach świata. W tym sensie, według badania przeprowadzonego w 2021 r., istnieje większa preferencja dla Stulecie do tego typu zakupów od tamtej pory, według Thredup 42 proc. populacji tzw. Generacji Z (18-24 lata) i Millenialsów (25-37 lat) Twierdzili, że kupili używaną odzież, buty i inne akcesoria w 2020 roku. Według danych Statista odzież jest kategorią, którą Meksykanie kupują najczęściej.

Kup buty tenisowe Michael Kors za 15 USD na pchlim targu i podwój swoją inwestycję

Użytkownik TikToka, Rosendo Duarte, po wizycie w tianguis pokazał, że potrafi podwoić swoje pieniądze, podczas wizyty znalazł buty Michael Kors który, jak potwierdził, był autentyczny i kosztował go tylko 15 pesos, więc później zdecydował się go wyczyścić i wystawić na sprzedaż w MarketPlace, gdzie szybko sprzedał go za 470 USD.

READ  Innowacje dla bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia naszych zwierząt domowych w naszych samochodach

Hahahahaha Miałem 50 pesos, więc postanowiłem je podwoić # pirat #dla Ciebie #dla Ciebie #tiangues #TBTikTok ♬ Małpy, które są o małpach – Kevin MacLeod i Kevin the Monkey

W innym filmie wydaje się, że w ten sam sposób znalazł buty do tenisa Michael Kors Które kupił za 30 pesos i sprzedał za 250 dolarów.

Hahahahaha Miałem 50 pesos, więc postanowiłem je podwoić #dla Ciebie #dla Ciebie #wirusowe wideo # pirat #tiangues #hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ♬ Małpy, które są o małpach – Kevin MacLeod i Kevin the Monkey

Oczywiście sprzedaż używanych będzie nadal bardzo obecna, ponieważ coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z ich poczynań i decyduje się na zmianę, oszczędzając w ten sposób dużo pieniędzy, kupując przedmioty w dobrym stanie, które wciąż mają długą żywotność. Zanim. W tym sensie nowe pokolenia promowały ten fakt, ponieważ większość wzrostu w branży odzieży używanej można przypisać młodszym konsumentom.

Czytaj teraz:

Nowości na Twitterze: czat głosowy i wideo, zaszyfrowane wiadomości bezpośrednie i więcej emotikonów

Nauczyciel zostaje wyzwany do końcowego testu, aby zrobić wirusowe wideo na TikTok

Picasso nosi modę z Gucci i Louis Vuitton