25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nabór na stypendia na studia w Polsce

Nabór na stypendia na studia w Polsce

On Podyplomowy Program Badawczy „Ulam” Przeznaczony jest dla zagranicznych naukowców, którzy posiadają co najmniej stopień naukowy doktora i pracują na zagranicznej uczelni lub w ośrodku badawczym. Nie mogą też studiować, pracować ani przebywać w Polsce dłużej niż trzy kolejne miesiące w ciągu ostatnich trzech lat. Stypendyści otrzymują Stypendium i zasiłek transferowy.

Naukowcy mogą uczestniczyć w polskich uczelniach i instytutach badawczych na okres od 6 do 24 miesięcy. Cele stypendialne obejmują: szkolenia podyplomowe; Badania naukowe, w tym współpraca z polskimi naukowcami lub grupami badawczymi lub pozyskiwanie materiałów do badań lub publikacji naukowych.

Rejestracja jest otwarta Do 22 maja. Aby uzyskać więcej informacji, skorzystaj z zaproszenia do programu „Ulam” na Campus Argentina Global.

On Program „Anders” dla potomków Polaków Umożliwia studentom odbywanie studiów licencjackich i podyplomowych w Polsce. W razie potrzeby obejmuje to roczny kurs języka polskiego. Osoby zainteresowane muszą posiadać polską kartę lub obywatelstwo polskie i obywatelstwo innego kraju, aby wziąć udział.

Możesz aplikować Do 11 lipca. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź „Anders” Zadzwoń.

READ  Polska narusza unijny sąd, odmawiając zamknięcia dużej brązowej kolchicyny | Węgiel