2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej 2022: kolejny rywal Hiszpanii, Niemcy pokonują Polskę z 14 zawodnikami i jednym bramkarzem

Jak to możliwe reprezentacja Niemiec, Przedstawiciel siatkówki z około milionem licencji, kontrowersje Ważny mecz w mistrzostwach Europy z zaledwie 14 zawodnikami? W związku z epidemią wiele drużyn biorących udział w Mistrzostwach Europy zostaje wywróconych do góry nogami.

Na 48 godzin przed meczem Niemiec z Polską decyduje się na mistrza swojej drużyny. Pierwszy zawodnik Hiszpanii na etapie głównym mistrzostw, Nagrany przez drużynę niemiecką Pięć pozytywnych przypadków dla Govt-19. To zmusiło selektora Alfreda Kislasona Wiele alternatyw należy pilnie wywołać. Po ich połączeniu w poniedziałek, Dwie nowe sprawy rządowe pojawiły się we wtorek rano, Nie ma miejsca na reakcję, by zrekompensować te straty.

Z tego powodu Niemcy stanęli w obliczu Mecz z Polską, Z dwoma głównymi punktami, Z 14 zawodnikami, w tym tylko jednym bramkarzem, weteranem Johannesem Bitterem, Mistrz Świata z 2007 roku, jeden z zaledwie pięciu, który można powiązać z dniem poprzednim.

ten Polacy Przeżyli także trzymający w napięciu epizod związany z epidemią. Zawodnicy otrzymali dziś rano telefon, według ich federacji Przejdź rundę testową natychmiast bez ostrzeżenia, Z ostrzeżeniem, że gra w meczu z Niemcami jest obowiązkowa. Musieli przestać trenować Zaplanowali i do rana nie uzyskali rezultatów, co nie przyniosło żadnego pozytywnego efektu. Polska wyizolowała swój hub Maciej Gebala ze względu na poprzedni pozytyw.

Niemcy wygrały mecz 30-23. Przejdź do drugiego etapu z dwoma punktami Hiszpania i Rosja w grupie II, I bądź pierwszym rywalem „Latynosi” W ten czwartek.

READ  Siatkówka | Hiszpańska klęska Europejek przeciwko Polsce