22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Na obszarach przyrodniczych Grupo Milenio odkryto 4 nowe gatunki zwierząt

Na obszarach przyrodniczych Grupo Milenio odkryto 4 nowe gatunki zwierząt

Wyniki monitoringu biologicznego przeprowadzonego w Chronione obszary przyrodnicze State, został niedawno znaleziony w ANP Sierra de Benjamo Dwa okazy gadów Jest uważany za nowy gatunek w stanie Guanajuato.

Nowe gatunki gadów to „Jaszczurka z drzewa pacyficznego„(Urozaur bicarinatus) i”Cordella mezoamerykańska(Imantodes Gemmistratus) Zapisy te sporządzili strażnicy Severo Cervantes Medel i Abraham Gutiérrez Trujillo.

the Sierra de Benjamo Jest to obszar, na który duży wpływ wywierają stany Jalisco i Michoacan i który jest w dużym stopniu powiązany z herpetofauną jeziora Chapala, dlatego można znaleźć gatunki szeroko rozpowszechnione na tych obszarach Meksyku. W XIX wieku francuski przyrodnik Alfredo Doge’a Uznano, że te dwa gatunki są szeroko rozpowszechnione w stanie, ale nie uwzględniono ich na żadnej współczesnej liście.

„Jaszczurka drzewiasta Pacyfiku” (Urosaurus bicarinatus) i „Jaszczurka drzewiasta środkowoamerykański” (Imantodes Gemmistratus) | uprzejmość

Znaleźli nowy gatunek ptaka

Znaleziono w ANP Sierra de los Agustinos przez Strażnik leśny Elliot Camacho Morales i Walter Arturo Perea, gatunek ptaka nienotowany w stanie Guanajuato, „gajówka Colima” (Leiothlypis crissalis), gatunek występujący wyłącznie w Meksyku i na niewielkim obszarze Teksasu.

Z kolei w ostatnich latach w śledztwie, którym kierowała MC Gloria Cotta Magagna, przeprowadzono Łap nietoperze W ANP Cuenca de la Soledad w gminie Guanajuato.

12 okazów Myotis occultus, rzadkiego gatunku wiosłować Przy wejściu do A OpustoszałyStanowi to pierwsze udokumentowane stwierdzenie tego gatunku i potwierdza jego obecność w stanie Guanajuato w Meksyku.

Nowe gatunki zwierząt na obszarach chronionych w Guanajuato | uprzejmość

W zadaniach ochrony przyrody niezbędni są leśnicy

Po włączeniu tych i innych gatunków zwierząt występujących w ANP Okręgu Federalnego Sierra Gorda, aktualna lista gatunków zwierząt jest 650 gatunkówz czego 625 znajduje się na terenie Narodowych Obszarów Portowych, które reprezentują 96,15% różnorodności biologicznej stanu.

the Strażnik leśny Są mieszkańcami gmin bliskich Armii Ludowo-Narodowej, są w pełni zaangażowani w ochronę i zachowanie swoich zasobów naturalnych oraz posiadają niezbędne umiejętności i sprzęt, przydzielony samorządom gminnym w porozumieniu z Świństwa.

READ  Test osobowości: Z jaką kobietą się identyfikujesz? Twoja odpowiedź dużo o Tobie powie | Test psychologiczny | wirusowe | wirusowe | nnda nnrt | Meksyk

Obecnie w 19 z 18 gmin afgańskiej policji krajowej pracuje łącznie 59 strażników, którzy pełnią obowiązki związane z orientacją gości i pracują w ramach afgańskiej policji krajowej, Procedury ochrony, konserwacji i restauracjiZwracanie uwagi na katastrofy ekologiczne, zgłaszanie nielegalnych działań, monitorowanie flory i fauny, edukacja ekologiczna i działania zapobiegające pożarom lasów.