29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Na koniu, nowa metoda dostawy Amazon

Na koniu, nowa metoda dostawy Amazon

  • Według danych Statista w 2022 roku liczba konsumentów cyfrowych w Meksyku wyniesie 52 miliony.

  • Meksykańscy konsumenci dokonują zakupów online co najmniej raz w miesiącu.

  • Według informacji Meksykańskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Online (AMVO) podczas Good End 2022 Mercado Libre stał się najlepiej sprzedającym się serwisem w Meksyku.

Wielki Kanion jest jednym z naturalnych cudów świata, charakteryzującym się oszałamiającymi bystrzami. A Amazon udowodnił, że jest w zasięgu potrzeb konsumentów. Dzięki filmowi, który opowiada o procesie ładowania, aby dotrzeć do Phantom Ranch, oazy na północnym brzegu rzeki Kolorado, Obszar, do którego można dotrzeć tylko na mułach, pieszo lub kajakiem.

Ale Do Amazonka To nie jest przeszkodaDostarczanie paczek osobom mieszkającym i pracującym na Phantom Ranch to zobowiązanie muły Odpowiedzialny za przesyłanie aplikacji. Wśród głównych produktów, które te małe zwierzęta niosą, jest żywność, artykuły spiżarnicze i oczywiście zamówienia Amazon.

Początkowo zamówienia docierają do magazynu znajdującego się w dzielnicy South Rim., gdy muły są ładowane na czterogodzinną podróż przez dolinę. W ten sposób Amazon gwarantuje dostawę zamówień.

Obecnie handel online stał się preferowanym kanałem zakupowym dla milionów konsumentów na całym świecie, tylko w Meksyku wartość tego rynku przekroczyła już 33 miliardy dolarów. Istnienie Handel elektroniczny Meksykański drugi rynek Połączony Najważniejsze w Ameryce Łacińskiej. I choć w kraju preferowanym rodzajem zakupów online są komputery, korzystanie z nich smartfony Zyskuje coraz więcej zwolenników. podczas Kategorie produktów związanych z modą i higieną osobistą należą do najpopularniejszych kategorii produktów w meksykańskim handlu cyfrowym.

Odnośnie sklepów Połączony, strony internetowe sieć z największym wolumenem sprzedaży Handel detaliczny w Meksyku to Mercado Libre, Amazon i Walmart.

jeden z kierunków w Handel elektroniczny Do Rozszerzona Rzeczywistość, która stopniowo zyskuje na sile, będąc jednym ze sposobów na poprawę komfortu zakupów. Głównym celem rozszerzonej rzeczywistości jest Przełamywanie bariery między konsumentami a fizycznymi doświadczeniami zakupowymi. Innym trendem jest bezpośrednie zakupyna której opiera się Używać przepływ Dążenie do zbliżenia konsumentów, w rzeczywistości w Chinach jest jednym z głównych trendów w zakresie e-commerce.

READ  Cena dolara dzisiaj, 1 kwietnia, peso otwiera się z aprecjacją

Również Tajemnicze pudełko, jest to pudełko, w którym oferowanych jest X produktów dla jednej lub kilku marek, ten rodzaj sprzedaży stał się popularny zwłaszcza w żywności i napojach. Podczas gdy w Europie jeden z najsilniejszych trendów w Handel elektroniczny Czy to Wynajem produktówzwłaszcza elektroniki, zajmuje się wynajmem przedmiotów takich jak laptopyI smartfonypośród innych.

Więc jeśli pójdziesz do Phantom Ranch, bądź pewien Amazon będzie mógł wysłać do Ciebie zamówienie.

Czytaj teraz

Disney ma już aktorskiego bohatera Księżniczki i żaby

Sukienka Armani za 3 pesos, oferta luksusowej marki

The Queen Bee, największy konsument pączków Krispy Kreme