21 maja, 2024

Monterrey nie może znieść wizyty Puebli i pozostaje 1-1 bez smaków

Monterey’a Siła ich zespołu, przynajmniej na papierze, pozostaje niewykorzystana i dzisiejszy wieczór trwa Stadion CuauhtémocJego poziom piłkarski ledwo wystarczył, aby uratować remis 1:1 z… Klub Pueblana początku rundy 11 Mistrzostwa Al-Fateh 2023.

Zespół Rayados powrócił do aktywności po bolesnej porażce w lidze Królewski klasyk Po tym, jak w ostatni weekend nie ćwiczyłem żadnej aktywności, a celem… Rogelio Funes Morizdołał wyrwać punkt Angelopolis w wyrównanym meczu, z naprzemienną dominacją i wyraźnymi szansami na zdobycie gola dla obu drużyn.

La Franja zaskoczył i już w 15. minucie objął prowadzenie na tablicy wyników po własnej bramce Guillermo MartinezaMiejscowi byli wówczas lepsi i kontrolowali przebieg meczu. Zespół North rozpoczął mecz w defensywie i podnosił się, aż znalazł się na dole tabeli.

Ledwie ich prześcignęli ci, którym przewodził Tano Ortiza Odpowiedzieli na to i zaczęli naciskać i grać na obszarze Puebla, który nie mógł wiele znieść, a kiedy wybił zegar, Minuta 30I spotkali się z elektroniką w celu Funesa Moriego zdać Jordiego Cortizo.

To był najlepszy moment Monterey’aZanim jednak doszło do remisu, margines Był bliski podwyższenia na 2:0, ale trafił zza pola karnego Carlosa Baltazyr zza pola karnego trafiając w prawy słupek bramki Estebana Andrady.

Rayados również miał kilka wyraźnych finiszów i zapewnił sobie zwycięstwo. Tano próbował wejść Joao Rojas, Jesús Gallardo i Eric AguirreŻadnemu z całej trójki nie udało się jednak zrobić różnicy na boisku.

W końcówce obrona się zamknęła i punkty rozdzielono na boisku Stadion Cuauhtémocgdyż Puebla nie wygrała od szóstej rundy, kiedy minimalnie pokonała FC Juarez.