18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Alvaro Fidalgo jest wprowadzany do Ameryki od lat!

Alvaro Fidalgo jest wprowadzany do Ameryki od lat!

Liga Meksykańska

Sportowy prezydent Aguilas zaskoczył wszystkich swoimi wypowiedziami na temat Hiszpana.

© PrywatneEl Maguito mogło być azulcremą wiele lat temu.

Ameryka Kilka lat temu dokonał dużego wynajmuKiedy Santiago Solari nadal zarządzał Águilasem, sprowadził Hiszpana Alvaro Fidalgo, aby grał w środku pola i teraz Jeden z liderów organizacji i ulubieniec kibiców.

Jednak Fidalgo Udało mi się dotrzeć na Kubę dwa lata temuAle życiowe zbiegi okoliczności Udało im się to przez cały 2021 rokponieważ w tamtym czasie zarząd Azulcremy, a zwłaszcza prezes sportowy Santiago Baños, nie patrzyli na hiszpański rynek drugiej ligi.

Pokazali mi to lata temu, jakieś dwa lata temu.. Był hiszpańskim zawodnikiem drugiej ligi i prawda jest taka, że ​​nie uwzględniliśmy go w naszym radarze Ponieważ nie szukaliśmy zawodników z tej ligi. Chcieli mi to zaoferować, ale sprowadzili drugoligowego zawodnika z Hiszpanii, który wywodził się z młodzieżowych szeregów Realu Madryt, bez nazwiska i bez etykiety, więc powiedziałem: „To trochę skomplikowane” i tak się stałoPanio powiedział.

Santiago Solari, bohater swego przybycia

Kiedy przybył Santiago Solari, rozpoznał go i skierował do Kastylii. Jakie to zabawne, że pod koniec dnia pojawia się gracz, którego już widzieliśmy. Nie spełniło to jednak, że tak powiem, oczekiwań Club America I zobacz, co wynikło– podsumował dyrektor sportowy.

READ  Cindy Alvarez olśniewająco zakochuje się w swoich fanach w kostiumie kąpielowym