27 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mistrz świata do lat 17 z Meksykiem w 2005 roku ogłosił odejście na emeryturę

W wieku 33 lat meksykański napastnik Kiedykolwiek Guzman, ogłosił przejście na emeryturę jako zawodowiec po prawie 17 latach w największej rozgrywce, a jego najlepszym momentem było ukoronowanie mistrza świata do lat 17 w 2005 roku, stając się drugim najlepszym strzelcem w turnieju, nawet strzelił gola gol w Wielki wniosek Ze względu na Brazylia.

Od tamtej nocy w PeruMagiczny, marzycielski, niezapomniany, nieporównywalny, nostalgiczny i pełen życia, zapraszam moje wspomnienia i uczucia, aby usiąść i napisać ten list. Moje pożegnanie się zaczyna Guzman W przesłaniu dzieli się swoim wielkim pożegnaniem.

„Bez wątpienia ten finał sprzed BrazyliaBroniąc z dumą mojego kraju, był to punkt zwrotny w mojej karierze. Dziś, jeśli spojrzymy wstecz i przypomnimy sobie zabawę w nim Carlos (pióroZostawiając mnie samego przed bramkarzem drużyny przeciwnej, pamiętam, co kilka chwil mogło stworzyć historię w karierze piłkarza.

„Podobnie jak ta sztuka, którą malowałem tatuażami, ten zawód jest ujęty w decyzje, złe i dobre, ale wszystkie wybrane z przekonaniem; w pogoni za tym, o czym zawsze marzyłem”. Początek.

Możesz być również zainteresowany: Raul Jimenez o kontuzji: „Dał mi ulgę, ale nie dlatego, że myślałem, że nie wróci”

MoreliaMerida Veracruz, Lobos BUAP, Dzięcioł, San Antonio, Hartford Antigua była jednym z ich zespołów w obu MX Liga Podobnie jak w Silver Division i piłce nożnej w Ameryce Środkowej.

READ  „Madryt zasługuje na karę Mbappe”