27 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Red Sox usuwa Yankees, a ich „nagrodą” w dywizjach będą Rays

Boston porzucił New York Yankees i teraz zmierzy się z ulubionymi Tampa Bay Rays podczas pierwszej trasy ligowej

Game 1 Park: Tropicana Field Data: czwartek, 7 października Godzina: 19:07 (CST)

Zjednoczone państwo – Boston Red SoxPod koniec września je zmiotłem Jankesi z nowego yorku na Fenway Park, ale teraz, w grze zwycięzca bierze wszystko, drużyna z Massachusetts wygrywa i jako „nagroda” w serii Division, z którą się zmierzy Promienie Zatoki Tampa9. miejsce z najlepszym rekordem w Lidze Amerykańskiej.

Alex Cora już zna drogę do tytułu Major League z Red Sox po tym, jak poprowadził ich do Fall Classic w sezonie 2018, a teraz chcą powtórzyć tę magię, walcząc z inną drużyną w swojej lidze, która zdominowała ich w tym sezonie.

ten Promienie Zatoki Tampa, który zakończył z najlepszym rekordem American League, czekał na zwycięzcę Wild Card Game pomiędzy Yankees a Red Sox, który pokonał dziewięciu z takim samym rekordem 11-8 w sezonie 2021.

Ci zawodnicy z AL East spotkali się po raz ostatni na początku września na Fenway Park, a ci dowodzeni przez Kevina Casha odnieśli dwa zwycięstwa, ale miejscowi dotrzymali ostatniego zobowiązania, aby uniknąć przewagi.

Zatoka tampa Wystartował już w pierwszych meczach od lewej ręki Shane McClanahan Będzie w otwarciu i wzroście Shin Buzz To on będzie odpowiedzialny za drugie zobowiązanie, podczas gdy dla Red Soxa jedynym leniwym jest próżniak Nathan Evaldi Otwierając decyzję przeciwko Yankees.

Pierwszy mecz Major League Soccer zostanie rozegrany na Tropicana Field w Tampa Bay na Florydzie w przyszły czwartek, 7 października o 19:07 CST.

READ  Red Sox kontra Astros - Raport z gry - 15 października 2021 r.