16 kwietnia, 2024

Dzisiejsze mecze: mecz Włoch i Hiszpanii, transmisja na żywo z półfinału Ligi Narodów UEFA

Mecz na żywo: Włochy i Hiszpania, minuta po minucie

73′ ETA 0-2 ESP | Zmiany wydają się opłacać we Włoszech, ale to nie wystarczy, a Luis Enrique już przenosi swoje kawałki: Koke i Pablo Sarabia odchodzą, więc wchodzą Mikel Merino i Brian Gill.

Włochy vs Hiszpania

70′ ETA 0-2 ESP | Jeremy Pino dostał żółtą kartkę za kopnięcie Locatelli, który był na ziemi. Ponadto Mancini dokonuje ostatniej zmiany: odchodzi Niccol Barilla, a wchodzi David Calabria.

66′ ETA 0-2 ESP | Hiszpania nie przestaje dotykać piłki z boku na bok, co ułatwia jej pracę w pokonaniu Włochów, którzy nie przestają dotykać piłki bez możliwości jej złapania.

63′ ETA 0-2 ESP | Czwarta zmiana dla Włoch, które wciąż szukają sposobu na podejście do tablicy wyników: Jorge opuszcza Luiza Frilo i wchodzi do Lorenzo Pellegriniego.

60′ ETA 0-2 ESP | SZYUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU Napastnik Juventusu trafia w prawy słupek, a Włochy bardzo cierpią z powodu braku siły, ponieważ może już osiągnąć minimum 2-2.

57′ ETA 0-2 ESP | Roberto Mancini wprowadził dwie dodatkowe zmiany, aby spróbować odwrócić ten wynik: odejście Lorenzo Insigne i Marco Verrattiego do Moise Keana i Manuela Locatelli.

54′ ETA 0-2 ESP | Włochy są praktycznie pokonane. Czeka tylko na możliwość zmierzenia się z reakcją, ale Hiszpania w żadnym momencie nie jest winna.

51′ ETA 0-2 ESP | Hiszpania nadal utrzymuje kontrolę nad meczem i wydaje się, że zajmuje tylko kilka minut, zanim zaczną znajdować więcej miejsca.

48′ ETA 0-2 ESP | W Hiszpanii pojawiają się ostrzeżenia, ponieważ Vern Torres musiał opuścić mecz z powodu niedogodności i wszedł Jeremy Pino. Zobaczymy, jak poważnie zdenerwowany jest napastnik.

45′ ETA 0-2 ESP | MMOOOOOO!!! Włochy wznawiają rozgrywki ze środka pola i następuje zmiana po włoskiej stronie: Federico Bernardeschi odchodzi, a Giorgio Chiellini wchodzi.

READ  Bramki i podsumowanie Hiszpanii 2:1 z Holandią w półfinale Mistrzostw Świata FIFA Kobiet 2022 | 25.08.2022

MT ITA 0-2 ESP | Bilans pierwszej połowy: Luis Enrique całkowicie pokonuje Roberto Manciniego. Jaki występ dla hiszpańskiej drużyny narodowej, który był tak mocny w porównaniu z Włochami i wykluczeniem Bonucciego, byłby decydujący, ponieważ pokonanie 2-0 staje się bardzo trudne.

45 + 2′ ITA 0-2 ESP | się skończyło !!! Hiszpania ma częściową przewagę do szatni z bramką w doliczonym czasie gry i wygląda na to, że Włochy poznają porażkę po 37 meczach.

45 + 1′ ITA 0-2 ESP | GOOOOOOOOL z ESPAAAAAAAAA!!! W ostatniej grze pierwszej połowy Oyarzabal ponownie połączył się z Vernem Torresem, który teraz strzela głową i zwiększa przewagę.

42′ ETA 0-1 ESP | UUUUUUFFFF!!!! Włochy pozostały z 10, po tym, jak Bonucci zobaczył swoją drugą żółtą kartkę w meczu. Obrońca uderza Busquetsa łokciem, gdy obaj szukają piłki i zostają wyrzuceni.

40′ ETA 0-1 ESP | Weszliśmy w ostatnią fazę pierwszej połowy, a Hiszpania do tej pory była daleko do przodu, więc jak dotąd wynik.

37′ ETA 0-1 ESP | Włochy zaczynają rozpaczać i wygląda na to, że ich passa bez porażki w 37 meczach może zakończyć się na San Siro. La Azzurri nie może znaleźć sposobu, aby dostać się do Łuku Hiszpanii.

34′ ETA 0-1 ESP | INSIIIIIIGNEEEE!!!! Co przegapił napastnik Napoli. Był zupełnie sam przed bramkarzem po podaniu Emersona, ale posłał strzał w stronę bramkarza Unaia Simona.

33′ ETA 0-1 ESP | BERNAAAARDEEEEESCHIIII!!! Zawodnik Juventusu otrzymuje cudowną przepustkę filtra, aby sam wejść na pole, ciąć i strzelać ze środka Unai Semen, który zdołał odpowiedzieć i uratować swojego bramkarza.

31′ ETA 0-1 ESP | W pierwszej połowie spędziliśmy pół godziny i Hiszpania jest na skraju pomyślnego zakończenia spotkania w San Siro. Włochy nie mogą znaleźć sposobu na pokonanie hiszpańskiej obrony.

28′ ETA 0-1 ESP | Włochy próbowały zaskoczyć Hiszpanię gotowym posunięciem. Charakterystyczne krótkie oskarżenie dla Federico Chiesy, ale nie może go przyjąć i wszystko umiera.

READ  Cristiano, Lewandowski i Zlatan: Wszystko, co musisz wiedzieć o dzisiejszym losowaniu eliminacji Mistrzostw Świata UEFA

25′ ETA 0-1 ESP | Włochy poprawią się wraz z postępem rekordu, mimo że Hiszpania również nie opuszcza swoich broni. W San Siro mamy świetną grę.

22′ ETA 0-1 ESP | Hiszpania nie rezygnuje z ataku i chce zająć drugie miejsce z Włochami, które do tej pory nie straciły dwóch bramek w Europejskiej Lidze Narodów. Azzura zaczyna cierpieć.

19′ ETA 0-1 ESP | To SAAAALVA WŁOCHYAAAA!!! Donnarumma popełnił fatalny błąd po strzale Marcosa Alonso, ale słupek uratował włoskiego bramkarza od drugiego.

17′ ETA 0-1 ESP | GOOOOOOL z ESPAAAAAAAA!!!! Mikel Oyarzabal wykonuje doskonałe dośrodkowanie z lewego skrzydła i kończy Verna Torresa lewą nogą, by pokonać Donnarummę. Hiszpania na tablicy wyników.

13′ ETA 0-0 ESP | Minuty nadal się rozwijają, a pomocnik to bardzo kłótnia między dwoma zespołami. Świetna atmosfera, w której mieszkamy w San Siro w Mediolanie.

10′ ETA 0-0 ESP | Weszliśmy do pierwszych 10 minut gry i obie drużyny próbowały przejąć piłkę, ale żadna z nich nie oddała ani cala ziemi.

7′ ETA 0-0 ESP | Kiedy Hiszpania zaczęła narzucać warunki, Włochy szybko eskalowały presję i zaczęły wprawiać Hiszpanów w zakłopotanie.

4′ ETA 0-0 ESP | Szymon!!!! Federico Chiesa próbuje zza pola gry niskim strzałem, ale bramkarz Athletic odchyla się i odwraca piłkę.

3′ ETA 0-0 ESP | Intensywna pierwsza minuta Hiszpanów, którzy od razu chcą zawładnąć piłką. Nawiasem mówiąc, Gavi został najmłodszym zawodnikiem, który zadebiutował w reprezentacji Hiszpanii.

0 „ITA-ESP | MMOOOOOO!!! Hiszpania przenosi piłkę ze środka boiska w tradycyjnym czerwonym mundurze, podczas gdy Włochy grają w swoim ojczystym kolorze niebieskim.

Włochy vs Hiszpania prognozy meczowe na dzisiejszy mecz

ITA-ESP | W ostatnich Mistrzostwach Europy Włochy wyeliminowały Hiszpanię w rzutach karnych podczas półfinałów, ale Hiszpanie przegrali tylko jeden ze swoich ostatnich meczów w regulaminowym czasie, czyniąc La Roja faworytem tego meczu.

READ  „Jeśli on tego chce, w porządku”.

Jaka jest data meczu Włochy – Hiszpania i który kanał nadaje na żywo?

ITA-ESP | Mecz pomiędzy Włochami i Hiszpanią można oglądać na żywo za pośrednictwem sygnału Sky Sports o 13:45 CST.

ITA-ESP | Luis Enrique zaskakuje Jaffe jako startera półfinałów (4-3-3): Simon; Azpilicueta, Laporte, Torres, Marcos Alonso; Kucharz, Busquets, Jaffe; Sarabia, Torres, Oyarzabal.

Sojusz z Włochami potwierdzony

ITA-ESP | Este es el XI z El que Roberto Mancini enfrentar do Espaa w półfinale (4-3-3): Donnarumma; Emerson, Bastoni, Bonucci, Di Lorenzo; Verratti, Jorginho, Barilla; Insygnia, Bernardeschi, Kościół.

Dobry wieczór i witam Minuta po minucie z meczu Włoch z Hiszpanią odpowiadającej Półfinały Liga Narodów UEFA Ze stadionu San Siro w Mediolanie. Nazywam się Miguel Prisina i podejmę wszystkie działania na tym spotkaniu.

Aktualni mistrzowie Pucharu Europy Był jednym z dwóch Nie zostali pokonani w pierwszej rundzie, Natomiast grupa prowadzona przez Luisa Enrique na pierwszym miejscu z czwartej grupy.

Dołącz do nas w ciągu najbliższych kilku godzin Minuta po minucie z meczu Włoch z Hiszpanią I pamiętaj, że najlepsze informacje sportowe znajdziesz tutaj Marka Claro.