24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Milioner szuka „strzykawki”, aby zakończyć podział nieruchomości w oznaczonym czasie – David Medrano

Inwestorzy

Znalezienie trzech biznesmenów zainteresowanych zainwestowaniem od 70 do 90 milionów dolarów każdy jest jednym z celów Liga MX, aby zakończyć podział nieruchomości w oznaczonym czasie.

Według badania przeprowadzonego kilka miesięcy temu przez samą ligę, uważa się, że najniższa cena franczyzy pierwszej klasy wynosi od 60 do 70 milionów dolarów, bez względu na piłkarzy czy obiekty klubowe, i z tego powodu jest uważany za franczyzę ze wszystkim i piłkarzami powinien kosztować około 90 milionów dolarów.

Liga MX ma nadzieję znaleźć zainteresowane strony, aby sfinalizować podział nieruchomości w oznaczonym czasie. Jak dotąd nie udało im się znaleźć nikogo, kto byłby zainteresowany zainwestowaniem takiej kwoty.

Zapomniany wpis

„Pocho” Guzmán i „Chofis” López nie są jedynymi, o których zapomniał Diego Coca, Brian „Guamerusito” García jest jak dotąd jednym z najlepszych Meksykanów w Liga MX i nie był również brany pod uwagę przez trenera narodowego.

Prawy obrońca Toluca jest najlepszy pod względem udziału w bramkach, razem z Juanem Brunetą de Santosem, który ma łącznie osiem asyst i znajduje się w pierwszej dziesiątce certyfikowanych asyst, konkurując z elementami jakościowymi Fidalgo, Carioca i Richardem. Sancheza m.in.

wiszące

Czwarty tydzień z rzędu gwizdek Diego Montaño nie był brany pod uwagę przez jury. Jego ostatni mecz z trenerem Chivasem był przeciwko Zulusom, gdzie nie miał dobrej pracy, a poza tym miał nadwagę.

Od tego czasu nie był uważany za sędziego centralnego. Zawieszony jest również Adonai Escobedo, który nie spisał się dobrze w Ameryce przeciwko Pachuca i dlatego nie został nawet uznany za VAR, mimo że Adonai jest jednym z najlepszych w ocenianiu zagrań za pomocą wideo.

Może Cię również zainteresować: JAIME LOZANO, W CENTRUM CENTRALI GRUPO ORLEGI