29 kwietnia, 2024

Czego Steelers potrzebują, aby zakwalifikować się do playoffów NFL

Pittsburgh Steelers wymagają zestawu wyników, aby zakwalifikować się do po sezonie (Zdjęcie: Jay Biggerstaff / REUTERS)

ten Pittsburgh Steelers, Jedna z najpopularniejszych drużyn w NFL, ryzykują być poza playoffami. Chociaż zajęli drugie miejsce w swojej lidze, niekonsekwentne wyniki w ciągu sezonu popchnęły ich między Drużyny, które aspirują do centrum dzikiej karty. Ostatniego dnia zostali zmuszeni do pokonania bezpośredniego konkurenta, aby wyprzedzić, choć zależało im również na kombinacji wyników.

ten Baltimore kruki (8-8) Drużyna pod wodzą Mike’a Tomlina (8-7-1) będzie gospodarzem swojego stadionu. Chociaż prognozy są złożone, biorąc pod uwagę parytet wyników uzyskanych w ciągu sezonu, Steelers mają przewagę w wygranej w swoim ostatnim spotkaniuNie wspominając już o gwiazdorskim rozgrywającym, Lamar Jacksonie, nie będzie mógł grać w tę grę. Jeśli wygrają, osiągną dziewięć zwycięstw i zrobią krok do przodu, choć na poznanie swojego losu będą musieli poczekać do końca dnia.

Dopóki Ben Roethlisberger może przeżyć swoje ostatnie minuty jako gracz NFLIndianapolis Colts (9-7) i Jacksonville (2-14) zagrają kluczowy mecz dla aspiracji drużyny z Pensylwanii. ten Jaguar musi stawić czoła wszystkim przeciwnościom I pokonaj przeciwną drużynę, aby Steelers mieli kolejną szansę na grę w postsezonie.

Ben Roethlisberger może przeżyć swoje ostatnie minuty jako rozgrywający NFL (Zdjęcie: Philip J. Buffley / Reuters)

Jednak nie jest to jedyny wynik, na którym polegają. nie Poszukiwacze Jak ładowarki, oba z rekordem dziewięciu wygranych i siedmiu przegranych, będą szukać tego samego biletu ostatniego dnia. Który może wygrać Dostosuj pozycję symbolu wieloznacznego. W tym przypadku oprócz zwycięstwa nad Ravens i zwycięstwa Jacksonville nad Colts, remis powinny mieć drużyny San Diego i Las Vegas. tylko wtedy, Big Ben być może nie może się doczekać kolejnych meczów w swoim sezonie emerytalnym.

READ  Możemy zacząć od początku z jednym samochodem.

Chociaż perspektywy zespołu wyglądają na trudne, gwiazdorski obrońca w drużynie Steelers i najlepiej opłacany w lidze nie przegrał wszystkiego. Po świetnym sezonie i ostatnim występie przeciwko Cleveland Browns, TJ Watt Ma okazję poprowadzić swój zespół poza sezon, ale też może Ustanowił nowy rekord połowów w jednym sezonie.

Obecne osiągnięcie odpowiada temu narzuconemu przez Michaela Strahana, członka Hall of Fame, w 2001 roku. 21 1/2 strzałówPo prostu zrzuć rezerwowego pomocnika 1 1/2 raza, aby w każdym sezonie umieścić jego nazwisko w księdze rekordów. na, Watt uważał, że czuje się jak najlepiej. Chociaż kampania dobiega końca.

TJ Watt będzie miał szansę pobić nowy rekord połowu w jednym sezonie (Zdjęcie: Philip G. Pavely/REUTERS)

„Czuję się zdrowa i Mogę mieć ogromny wpływ na grę. „Tak naprawdę nie czułem się tak od dawna, w 100 procentach zdrowy, ale w tym momencie roku nikt nie jest w 100 procentach zdrowy” – powiedział mediom w dniach poprzedzających jego mecz z Baltimore.

Obywatel Wisconsin Prowadząc statystykę zwolnień drugi sezon z rzędu. Biorąc pod uwagę, że jeśli zostanie narzucona nowa marka i jest najlepiej opłacanym obrońcą, może otrzymać tytuł Defensywny Gracz RokuChociaż wszystko będzie zależało od głosów na koniec turnieju.