3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Toca i Cruz Azul mogli dać Rafie Puente Juniorowi ostatni impuls w pierwszej połowie

Toca i Cruz Azul mogli dać Rafie Puente Juniorowi ostatni impuls w pierwszej połowie

Mecz w sobotę pomiędzy godz Niebieski krzyż I kuguary Dla kotów ma to duży sens, ponieważ porażka w Stadion Azteków zrobiłby bezpośredni auriazul Podejmij działania w tej sprawie i zakończ projekt Most na rzece Raphael Jako trener, bo wyniki mu nie towarzyszyły, mimo obecności w regionie Ponowna klasyfikacja.

będzie przed nim Maszynazespół, który wprowadza ważną zmianę w swoim systemie Riccardo Ferrettiego Z przodu, kto już wie, jak smakuje porażka z tym zespołem, i będzie starał się odbudować kurs dobrych wyników przeciwko zespół, który lubisz.

Ale jeśli ktoś dobrze zna Tucę, to tak Most; Sternik Pumy pracował z Ferrettim W swoim czasie jako trener do BraavosBycie jego asystentem i tam, gdzie wyniki im nie towarzyszyły.

Jak Pumy trafiły na ten mecz?

Pumy przychodzą na to spotkanie z Zwycięstwo W ostatnie siedem spotkańTo jest powód, dla którego kierownictwo rozważa, czy kontynuować ten projekt, czy też nie, a także to, że koty są jednym z zespołów najbardziej dotkniętych brakiem dyscypliny w tej dziedzinie z wydalenie.

Cała ta negatywna panorama może przemawiać na korzyść Cruz Azul, który choć w zeszłym tygodniu spadł Mazatlan FCDziś stara się pogodzić ze swoimi fanami, co wywołało pewne złudzenie przyjazdem Toca Ferretti.

Kto może iść na uniwersytet, jeśli Rafael Puente odejdzie?

Głównym kandydatem do przejęcia sterów Pumy jest Jaime’a Lozanostratega, który był na bocznym stoliku kotów przed Rafą Puente, co wynikało z różnych okoliczności Nie możecie dojść do porozumienia.

Innym kandydatem może być ktoś z domu Juan de Dios Ramirez Peraleskto aktualnie rządzi zespół poniżej 20 który był asystentem przez długi czas Ignacy Ambroży w tym Lew i Toluca.