18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Microsoft usunie miliony nieaktywnych kont Hotmail i Outlook

W przyszłym tygodniu Microsoft rozpocznie zamykanie wszystkich kont Hotmail, Live, Outlook i MSA, które nie były zalogowane Przynajmniej raz na dwa lata. Wynika to z wejścia w życie a Nowa polityka aktywności ogłoszone przez Redmond w lipcu 2019 r. Nie będzie to jednak miało wpływu na konta spełniające którykolwiek z wymienionych wyjątków.

Hotmail to jedna z najbardziej legendarnych usług pocztowych. W swojej 25-letniej historii, choć kilkakrotnie zmieniała nazwę, przyciągnęła ogromną liczbę użytkowników. Dziś pod nazwą horyzontI połączone z kontem MicrosoftBrama do wszystkich usług Redmond. Wśród nich są Windows, Xbox, Office i inne.

Jednak z biegiem czasu wiele kont stało się nieaktywnych. Oznacza to, że użytkownicy nie wprowadzili go ponownie. W tym sensie firma Microsoft zdecydowała się zaktualizować swoją politykę aktywności, aby usunąć wszystkie te konta, które były nieaktywne przez dwa lata na dzień 30 sierpnia 2019 r., więc to 30 sierpnia 2021 Wiele kont zacznie znikać.

Nadal jest szansa na niektóre konta Hotmail, Live i Outlook

zdjęcie z fotografii JESHOOTS.PL zatrudnienie Unsplash

Microsoft wskazuje w pliku dokument pomocniczy Niektóre wyjątki osądzać. Na przykład, jeśli konto MSA (w domenach Hotmail, Live lub Outlook) jest używane do zakupu, realizacji lub uzyskiwania dostępu do produktu firmy Microsoft, nie będzie to miało wpływu. To samo dzieje się, jeśli istnieje kwota do zapłaty na rzecz Redmond, w przypadku długów konto również nie zostanie zamknięte.