21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jak zrobić zdjęcia czatu, które nie są zapisane na moim telefonie komórkowym?

Jak zrobić zdjęcia czatu, które nie są zapisane na moim telefonie komórkowym?

W ten sposób możesz wyłączyć pobieranie plików Kino z czatów WhatsApp Do telefonu komórkowego, aby nie zajmował miejsca składowanie.

Wszyscy weszli w grupę WhatsApp Od rodziny, pracy lub znajomych, którzy nigdy nie przestają wysyłać wiadomości, zdjęć i filmów. To normalne, że Twój telefon komórkowy nagle wypełnia się absurdalnymi obrazami tweetów, zdań, memów, bzdur i pół. Może to spowodować nasycenie pamięci telefonu komórkowego i brak miejsca na nic innego.

Na szczęście istnieje sposób, w jaki możesz zdecydować, co pobierać, a czego nie pobierać z grup i pokojów rozmów. WhatsApp. W ten sposób możesz mieć większą kontrolę nad zdjęciami i filmami, które zapisujesz w telefonie komórkowym i zapobiegać zapełnianiu pamięci.

Zdjęcie: iStock

Jak wyłączyć automatyczne pobieranie obrazu w WhatsApp?

Jeśli jesteś już zmęczony mieszaniem swoich zdjęć ze wszystkimi tweetami i zdjęciami, które twoje ciotki wysyłają na czacie WhatsApp Teraz możesz uniemożliwić dotarcie do Ciebie wszystkich wiadomości, które Cię nie interesują i które zajmują miejsce w Twojej pamięci. Aby to zrobić, wystarczy wykonać następujące czynności:

1. Wejdź na czat, w którym nie chcesz otrzymywać zdjęć na swój telefon komórkowy.

2. Wybierz nazwę grupy lub osoby, która pojawia się na górze.

2. Kliknij opcję „Zobacz pliki multimedialne”.

3. Przesuń przycisk, aby wyłączyć tę funkcję, która będzie domyślnie włączona.

Jak zapobiec pobieraniu obrazów WhatsApp na mój telefon komórkowy?

Zdjęcie: iStock

Jak ukryć zdjęcia WhatsApp z telefonu komórkowego?

Jest wybór w WhatsApp Dezaktywacja i ukrycie wszystkich przychodzących zdjęć jest czymś wyjątkowym, jeśli chcesz ukryć te czaty, w których mogą wysyłać trudne treści. Aby to zrobić, musisz wykonać następujące czynności:

1. Kliknij przycisk z trzema kropkami, które pojawiają się w lewym górnym rogu. Przejdź do ustawień.

2. Przejdź do sekcji Czaty.

3. Wyłącz opcję „Zobacz pliki multimedialne”.

Ta funkcja nie ma wpływu na impregnację, która byłaby już zapisana na Twoim telefonie komórkowym, ale będzie miała zastosowanie do następujących treści multimedialnych, które otrzymasz po zmianie tych ustawień.

READ  Pobierz WhatsApp Plus V26.00 | najnowsza wersja apk | Yessimods | pobierz | Whatsapp niebieski | czerwony | nnda | nnn | Zagraj w DEPORA