18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Call of Duty: Warzone wystrzeliwuje ponad 100 000 graczy za oszustwa w ciągu jednego dnia | gry wideo | ZABAWA SPORTOWA

Oszuści są wszędzie. Zaledwie kilka dni temu poinformowano, że Battlefield 2042 ma już pierwsze hacki i że gra wyjdzie pełna ludzi, którzy zrujnują wrażenia innych. To przykład na to, że są hakerzy i trzeba podjąć działania, aby usunąć ich z serwerów.

Niedawno deweloper Activision ogłosił, że zbanował ponad 100 000 kont za znalezienie użycia cheatów, pułapek lub programów innych firm, które poprawiają wykrywanie wrogów lub broni celowniczej.

Raven Software, jedno ze studiów stojących za strzelanką, ogłosiło, że jest skierowane konkretnie do dostawców usług oszukiwania oraz tych, którzy pobierali i używali takiego oprogramowania.

Oczywiście społeczność zaczęła kwestionować bezpieczeństwo serwerów następnej gry, Call of Duty: Vanguard. Obecnie ogłoszono, że pracują nad nowym systemem przeciwdziałania oszustwom, który pojawi się w Warzone pod koniec roku i nie wiadomo, czy będzie on dotyczył również Vanguard.

5 listopada Call of Duty Vanguard pojawi się na PS4, PS5, Xbox Series X, Xbox One i PC. To nowy tytuł w serii, której historia sięga II wojny światowej.

Posłuchaj Dale Play na I . Śledź program w każdą niedzielę na naszych dostępnych platformach audio.

READ  Jak podłączyć lub usunąć Wi-Fi na telefonie komórkowym