2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Meksykańskie piwo z mniejszą ilością kalorii

Powszechnie uważa się, że jedną z największych obaw osób, które chcą schudnąć lub poprawić swoją dietę, są kalorie dostarczane przez piwo.

Według artykułu w Federalny Urząd Ochrony Konsumentów Dokonał porównania z innymi napojami alkoholowymi i stwierdził, że piwo zawiera mniej kalorii, jednak zauważalny efekt ma częstotliwość jego spożycia, zwykle większa niż w przypadku innych napojów alkoholowych, oprócz tego, że zwykle towarzyszy mu żywność zawierająca dużo tłuszczu.

W tym sensie idealną sytuacją jest ograniczenie spożycia alkoholu z dowolnego napoju, pamiętając, że picie piwa z umiarem może być dobre dla zdrowia.

powiedzieć kto Hiszpańska Fundacja SercaPiwo jest bogate w witaminy, białka, kwas foliowy i przeciwutleniacze, dlatego badania pokazują, że jego umiarkowane spożycie wiąże się z korzyściami zdrowotnymi dla układu krążenia i kości w zależności od pacjenta.

piwo

Warto zauważyć, że ilość kalorii spożywanych w piwie różni się w zależności od marek i rodzajów, w których są one sprzedawane. Meksykwedług prorokZawiera od 16 do 77 kalorii na 100 mililitrów. W ten sam sposób, prorok Przeanalizował 50 piw i był w stanie poznać kalorie niektórych najlepiej sprzedających się marek w kraju.

Micheloba UltraZapewnia 24 kcal na 100 mililitrów.

Miller LiteZapewnia 25 kalorii na 100 mililitrów.

światło chóruDostarcza 26 kalorii na 100 mililitrów.

jasna koronaDostarcza 26 kalorii na 100 mililitrów.

Tecate światłodostarcza 29 kalorii na 100 mililitrów.

piwo

Możesz być także zainteresowany: Real Madryt: odwiedź Tima Burtona i poznaj Santiago Bernabeu

READ  Resultados de la lotería de Navidad 2021 para PC y móvil: números y premios