2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Młody człowiek przenosi przedsiębiorczość na inny poziom: galaretka niespodzianka „Minionki”

  • Na 100 nowych firm, którym udaje się zaistnieć w kraju, 65 procent znika przed ukończeniem dwóch lat.

  • Meksyk ma ponad 4 miliony mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, z których 35 procent jest prowadzonych przez młodych ludzi.

  • Według oficjalnych informacji 39,1 proc. przedsiębiorców ma mniej niż 30 lat.

Sieci społecznościowe służyły jako przestrzeń, w której galaretowate „sługusy” stworzone przez młodego przedsiębiorcę zaskakiwały społeczność cyfrową i przenosiły ich inicjatywę na nowy poziom.

Dzień po dniu młodzi ludzie znajdują różne sposoby rozpowszechniania swoich pomysłów, inicjatyw, a nawet projektów; W tym sensie sieci społecznościowe, takie jak TikTok czy Instagram, pozycjonują się na korzyść użytkowników, głównie Milenialsi s Stulecie.

dane Globalwebindex wskazuje, że obecnie najbardziej zaangażowani w chińską sieć społecznościową są młodzi ludzie w wieku od 16 do 29 lat.chociaż plik Milenialsi Znaleźli także przestrzeń do łączenia się, interakcji, a nawet pracy.

Biorąc pod uwagę to drugie, można powiedzieć, że młodzi ludzie dominują na polu portali społecznościowych i prawdę mówiąc, to oni nadają ton temu, co wydarzy się w przyszłości.

Jak dotąd, według Stowarzyszenie Przedsiębiorców Meksyku (ASEM)Meksyk ma ponad cztery miliony mikro, małych i średnich firm, z których 35 procent jest prowadzonych przez młodych przedsiębiorców, głównie w wieku od 26 do 35 lat.

Z kolei wspomniana organizacja stwierdziła, że ​​22,4 proc. przedsiębiorców rozpoczęło działalność w wieku 26-30 lat. założyciele firm w połączeniu w wieku od 21 do 25 lat (14,1 proc.), od 18 do 20 lat (2,6 proc.), Okazało się, że w rzeczywistości 39,1% przedsiębiorców ma mniej niż 30 lat.

Młody człowiek rozpoczyna biznes i zaskakuje galaretką „Minionki”

„Minionki” zostały wydane w 2015 roku i według różnych raportów udało się zebrać ponad milion dolarów na całym świecie, przewyższając kwotę z sagi. mój ulubiony złoczyńca.

W tym kontekście mówimy o jednej z najbardziej dochodowych serii filmowych od niedawna „Sługusy: Pochodzenie szczeniaka” Według Kasa informacyjna Mojo.

READ  Nastolatek, który kiedyś leciał prywatnym samolotem Muska, teraz śledzi rosyjskich oligarchów

Tak więc, jeśli mówimy o efekcie, bez wątpienia „sługusy” To świetna okazja biznesowa, podobnie jak młody przedsiębiorca, który postanowił przenieść swoją inicjatywę na inny poziom i stworzył moje pokolenie inspirowane postaciami z „Despicable Me”.

Wydarzenie miało miejsce w Peru i to nauczyciel młodego człowieka, który za pośrednictwem sieci społecznościowych podjął się reklamowania małej firmy swojego ucznia, prosząc o to „Wspierajmy młodych przedsiębiorców!” Słowa, które napisał w swoim filmie:

Umieść tweeta

Wspierajmy młodych przedsiębiorców! #Peru #Nauczyciel # O Panie #dla Was #Edukacja #fyp # dziwki # wiodące firmy #Sługus

? globalny zgiełk – sługusy

W ostatnich latach, wraz z pojawieniem się sieci społecznościowych, przypadki instytucji szkolnych zaczęły odbijać się echem wśród społeczności cyfrowej.

nowo Ujawniono przypadek młodej studentki, która założyła własny biznes, sprzedając słodycze. Który, według niego w swoim filmie TikTok, w ciągu zaledwie dwóch dni zarobił ponad tysiąc pesos.

W swoim filmie mówi, że pierwszego dnia sprzedaży dostał 800 pesos, podczas gdy początkowa inwestycja wyniosła 300 pesos. Drugiego dnia musiała zainwestować dodatkowe 200 pesos i kupić większy wybór słodyczy, które, jak mówi, sprzedaje po 10 pesos za worek.

Niewątpliwie scenariusz dla młodych ludzi wydaje się interesujący w kontekście, w którym sieci społecznościowe służą jako środek samoidentyfikacji.

Czytaj teraz: