2 maja, 2024

Mecz Al-Hilal i Al-Nasr, transmisja na żywo dzisiaj z Cristiano Ronaldo: Gdzie oglądamy mecz i jak idzie mecz finałowy Mistrzostw Arabskich Klubów?

Cristiano Ronaldo Swój pierwszy tytuł zdobędzie w Arabii Saudyjskiej. dla niego Zwycięstwo Twarze półksiężyc w ostatni przyłączać Mistrzostwa Klubów Arabskich Z Sadio Mane i Marcelo Brozoviciem jako innymi gwiazdami. Mecz rozpoczął się dn 12:00 (czasu argentyńskiego) Można to zobaczyć bezpośrednio Arabia Sports Company (SSC). Dzisiaj śledziłem na żywo, ze wszystkimi szczegółami minuta po minucie.

Rozpoczęła się druga połowa!

Po krótkiej pierwszej połowie rozpoczął się snap.

Pierwsza tercja dobiegła końca!

45’PT | Rozegrane zostaną kolejne trzy minuty

44’PT | Cristiano Ronaldo ma to!

Celne dośrodkowanie Fofany i Cristiano umieściło piłkę przed wspaniałą reakcją Ala Owaisa.

42’PT | Pierwsza podróż w obie strony

Al-Hilal dominował wcześnie i miał szanse na otwarcie wyniku, ale nie zostały one ustalone. Później Al-Nassr miał piłkę i wykańczał piłkę, ale nie potrafił pokonać bramkarza przeciwnika.

32’PT | Nadejście nowego zwycięstwa

Połączenie Cristiano Ronaldo i Talisca, którzy dokończyli mecz i nie byli w stanie pokonać Ala Owaisa.

29’PT | Nowa próba Brozovicia

Marcelo Brozovic wykonał konkretny strzał i prawie pokonał Mohammeda Al Owaisa, który obronił piłkę i nadal utrzymywał ją na 0-0.

27’PT | Skrót półksiężyca

Abdullah Al-Khaibari oddał potężny strzał, który został dobrze osłonięty przez Mohammeda Al Owaisa z Al Hilal.

25’PT | Spróbuj Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo dał z siebie wszystko, bo wie, jak to zrobić z głową. Obserwowano 0-0 w 25 minucie pierwszej części.

18’PT | Prawie zwycięski gol

Mohammed Al Owais otrzymał mocny cios od Brozovicia.

12’PT | Zwycięstwo jest bliskie pierwszemu

10’PT | Al-Hilal zarządza datami meczów

W niepewnym początku Al-Hilal złapał piłkę i dalej wylegiwał się wokół pola zwycięstwa.

3’PT | Pierwsza szansa Crescent

Ruben Neves strzelił tuż obok bramkarza Nawafa Al Akidiego

Mecz się rozpoczął!

Al-Hilal i Al-Nasr grają już na stadionie King Fahd, aby wyłonić kolejnego mistrza Mistrzostw Arabskich Klubów.

Wszyscy są gotowi na finał konkursu

Zbliża się finał Mistrzostw Klubów Arabskich

Półksiężycowa rozgrzewka

wideo | Ostatnie gole Cristiano Ronaldo w zwycięstwie

zdjęcia | W ten sposób zwycięstwo przyszło na stadion

Gdzie jest mecz Al-Hilal? Al-Nassr, finał Mistrzostw Klubów Arabskich?

Mecz o mistrzostwo Klubu Arabskiego odbędzie się w r Stadion Króla Fahda Z Taif w Arabii Saudyjskiej.

Potwierdzenie formacji zwycięskiej drużyny vs. półksiężyc

Potwierdzone utworzenie Al-Hilal Club vs. Zwycięstwo

wirusowy | Poprosił Cristiano Ronaldo o zdjęcie i mrugnął do Messiego

Po bramce Cristiano Ronaldo, Al-Nassr pokonał Al-Shorta 1:0 i został jednym z finalistów Mistrzostw Klubu Arabskiego. Jednak pomimo wyniku portugalska gwiazda stała się wirusowa dzięki jednemu z rywali. Czytaj więcej.

Messi vs. Cristiano Ronaldo walczy o miano najlepszego strzelca wszechczasów

Była to jedna z największych rywalizacji w historii współczesnej elitarnej piłki nożnej na całym świecie. od prawie dziesięciu lat, Lionel Messi I Cristiano Ronaldo Zagrali w bójce sportowej, która okazała się produktywna dla nich obojga, ponieważ drugi pomógł mu podnieść różdżkę. Kto jest najlepszym strzelcem w historii? W wyścigu o osiągnięcie tego kamienia milowego, Chrześcijański marsz naprzód. Portugalski napastnik, grający dziś w klubie Al-Nasr w Arabii Saudyjskiej, jest totalny 842 bramki. Robił to przez całą swoją 21-letnią karierę zawodową, dokładając do tego 1173 mecze. Ale Leo nie rzucił ręcznika daleko od tego. Teraz w Inter Miami goni za nim 815 bramek. Tak, różnica wynosi 27.

READ  Grupy, które przeniosą Barcelonę do fazy pucharowej Ligi Mistrzów

wideo | Gol Cristiano Ronaldo w awansie do finału

Gdzie oglądać transmisję na żywo z Al-Hilal vs. zwycięstwo?

Mecz finałowy Mistrzostw Klubu Arabskiego można oglądać na żywo Arabia Sports Company (SSC). Transmisja będzie lokalna, więc nie jest dostępna w Argentynie ani w Ameryce Południowej.

O której godzinie Al-Hilal vs. Al-Nassr, finał Mistrzostw Klubów Arabskich?

Rozpoczyna się mecz Al-Hilal i Al-Nassr z Cristiano Ronaldo o nowy tytuł 12:00 (czasu argentyńskiego).