2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Grupy, które przeniosą Barcelonę do fazy pucharowej Ligi Mistrzów

Po nieudanej wygranej u siebie z Benfiką w Barcelonie Xavi Hernandez Stracił okazję, by zapewnić sobie miejsce w 1/8 finału Liga Mistrzów, z powodu tej panoramy, w ESPN cyfrowe Przedstawiamy kombinacje, które mogą zabrać lub opuścić zespół culé z tej wersji.

Dotarcie do rundy 16

W ostatnim dniu fazy grupowej Barcelona Musi zwyciężyć i zakończyć niepokonanych Bayern Monachium Bezpośredni dostęp bez względu na to, co robi użytkownik Benfica Pocałunek Dynamo KijówW ten sposób aż dziesięć jednostek sprawdza się na drugim miejscu.

Inną opcją awansu jest wyrównanie przeciwko niemu Bayern Monachium do ośmiu jednostek i to Benfica Wystarczy zremisować lub przegrać, zachowując większy margines punktowy, zapewniając drugie miejsce w grupie E.

Dopóki nie przegrał z nim meczu Bayern Monachium Dla kohlów jest życie, tak Benfica Nie można pokonać Dynamo Kijów, Ten Barcelona Może zapewnić sobie przejście do następnej rundy, zajmując drugie miejsce z siedmioma punktami. Drugie miejsce to jedyna opcja dla Katalończyków po tym, jak Bayern Monachium ukradł w grupie 15 punktami.

Wyjście w fazie grupowej

Aby Barcelona Pożegnanie z fazą grupową Liga Mistrzów Powinieneś zdobyć z nim porażkę Bayern Monachium Na ostatnią randkę i to Benfica pokonać to Dynamo Kijów.

Innym negatywnym scenariuszem dla Blaugrany jest remis przeciwko niemu Bayern Monachium I to Benfica ten Dynamo Kijów Do ośmiu jednostek wyporowych Barcelona na trzecie miejsce.

choćby Barcelona równy przed Bayern Monachium i Benfica Pokonać dynamo Za wynik większy niż dwa gole hiszpańska drużyna odpadnie z rozgrywek z powodu różnicy w wynikach.

W każdej z tych negatywnych kombinacji drużyna katalońska będzie musiała zagrać Liga Europejska, bo będzie na trzecim miejscu w grupie E.

READ  Poznajcie Japończyka, który w wieku dwudziestu kilku lat rzucił perfekcyjny mecz z 19 uderzeniami