25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Javier Aguirre po remisie Majorki z Las Palmas – FOX Sports

Javier Aguirre po remisie Majorki z Las Palmas – FOX Sports

Javiera Aguirre’atrener meksykański przyłączać Majorkauważam za „sprawiedliwe” obligacja w domu wcześniej UD Las Palmas (1-1), w Stadion Gran Canariizdając sobie sprawę, że przeciwnik przechytrzył ich w pierwszej części, by później po przerwie walczyć.

On meksykański technik Dokonał dwóch kluczowych zmian na początku drugiej połowy, wchodząc na środkowego obrońcę Riło I ostatni podpis Serge’a DarderaZ kim szukałem „Doświadczenie w obliczu przeciwności losu”i obaj błyszczeli precyzyjnie w wyrównującym meczu, kiedy obrońca uderzył głową po rzucie rożnym swojego kolegi z drużyny.

„W pierwszej połowie przeciwnicy byli przy piłce, byliśmy nieposłuszni, nie wykorzystaliśmy rzutu karnego, nie zdobyliśmy bramki, przegrywaliśmy i Potrzebowaliśmy graczy, którzy nie bali się sytuacji i otoczenia… i udało im się towyjaśnił w pokoju prasowym.

On Sztuka Azteków Potwierdzono, że druga część pochodziła z MajorkaZwłaszcza z wejściem cieńszygracz, który „rozumie grę, nie pali piłki, wie, jak zahaczyć i wyprzedza cztery rzeczy”. Wsiadł do autobusu i daliśmy mu koszulkę’, nawiązując do pospiesznej premiery.

Wraz z przybyciem piłkarza z hiszpańskiI Aguirre Uważa się, że mają pełny skład, chyba że pojawi się „niespodzianka” w postaci porażki, bo klub zabiera jednego ze swoich zawodników, Zawsze masz ten strach, że ktoś odejdzie. Tak jak faktycznie przydarzyło mu się to w jego czasach Leganes – A ja nie miałem czasu na reakcję.

Jeśli chodzi o zmianę taktyczną, w drugiej połowie zaczął grać z czterema obrońcami, wskazując, że mu się to podoba „linia piąta” W ten sposób zdobyli 50 punktów w poprzednim sezonie – powiedział.Ale nie ma nic sztywnego, mamy wiele możliwościI nie wolno nam zapominać, że celem jest trwałość.

READ  Gol Cristiano Ronaldo przeciwko Young Boys w Lidze Mistrzów