22 maja, 2024

Jego ojciec!  Pachuca eliminuje Amerykę i kwalifikuje się do finału ConcaChampions

Jego ojciec! Pachuca eliminuje Amerykę i kwalifikuje się do finału ConcaChampions

Skończyły się marzenia o Pucharze Świata. Ameryka Nie mogę sobie z tym poradzić Pachuca Przegrała z Bellą Erosą 2:1 (w sumie 3:2), co oznaczało jej pierwszą porażkę w prowadzeniu. Andre JardinaTeraz pozostaje im jedynie udać się do Bicampionato w lidze.

Ich klarowność co do celu, jakim jest wyjazd na Klubowe Mistrzostwa Świata, znalazła odzwierciedlenie od początku meczu, ponieważ od 11. minuty udało im się przełamać zero, kiedy w pole karne wkradł się Emiliano Rodriguez i piłka spadła do niego, zanim Malagón zdobył bramkę. .

Ale surowość Pachuca Na tym nie poprzestał i w 14. minucie Nelson Diosa podwyższył wynik, ku zaskoczeniu całej amerykańskiej drużyny, gdy kolumbijski pomocnik uderzył go ze średniej odległości i posłał piłkę w jeden z rożnych.

Jednak Kapitan Ameryka zdawał się obronić bramkę Azulcremy w 22. minucie, a Alex Zendejasowi udało się pokonać piłką kilka metrów, po czym dośrodkował w pole karne, w którym Henry Martin był zupełnie sam, głową skierował piłkę i zamknął dystans.

Kontynuacja była pełna napięcia i presji z obu stron. Obydwa zespoły szukały potrzebnej bramki, ale wiedziały, jak dobrze kontrolować się w defensywie, chociaż w miarę upływu minut zmęczenie zaczęło rzucać cień. ale tablica wyników już się nie poruszała.

Możesz być także zainteresowany: Liga Mistrzów: Czego potrzebują Bayern Monachium i Real Madryt, aby zakwalifikować się do finału?

READ  Chivas 1-1 Cruz Azul Fennel gole i podsumowanie w 2022 League MX Fennel 30.10.2022