23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Matka Dani Alvesa ujawnia tożsamość swojej rzekomej ofiary

Matka Dani Alvesa ujawnia tożsamość swojej rzekomej ofiary

Lucia Alves, matka Dani Alves, opublikowała wideo, w którym ujawniła tożsamość kobiety, która zgłosiła molestowanie seksualne jej syna.


Łucja Alves, matka Od gracza Daniela AlvesaOd 20 stycznia 2023 r. przebywa w więzieniu za rzekome przestępstwo Napaść na tle seksualnymNa swoim koncie na Instagramie zamieścił wideo, na którym widać zdjęcia Domniemana ofiara Od jego syna, który Ujawnia swoją tożsamość Podaje dane osobowe, zarzucając jej żądzę sławy i pieniędzy.

„Kto ufa Bogu, nie przegrywa już bitwy” – można przeczytać w poście matka Do Daniela Alvesa Z nim wideo Nagrane przez brazylijskiego prawnika nagranie przedstawia młodą kobietę tańczącą i świętującą swoje urodziny.

Prokuratura w Barcelonie żąda dziewięciu lat pozbawienia wolności dla byłego zawodnika Barcelony, dodatkowo dziesięciu lat wolności pod dozorem i odszkodowania w wysokości 150,00 euro dla ofiary, podczas gdy domniemana ofiara podnosi wniosek o karę pozbawienia wolności do dwunastu lat, co stanowi maksymalny wymiar przewidziana kara. Hiszpański kodeks karny za przestępstwo tego typu.

Proces Daniego Alvesa rozpocznie się 5 lutego przed sądem w Barcelonie.

Odpowiedź

Prawniczka ofiary rzekomej napaści na tle seksualnym na Dani Alves ogłosiła dziś, że zgłosi wszystkie osoby, które publikują jej zdjęcia lub informacje umożliwiające jej identyfikację, po tym, jak matka byłego piłkarza ujawniła swoją tożsamość na portalach społecznościowych.

Prawniczka Esther Garcia, która w imieniu ofiary prowadzi oskarżenie publiczne, potępiła w oświadczeniu, że publikowanie zdjęć lub jakichkolwiek informacji pozwalających na identyfikację ofiary przemocy seksualnej „stanowi rażące przestępstwo”.

„To niefortunne, że do dziś podejmowane są próby niszczenia osób, które ośmielają się to zgłosić” – stwierdzono w oświadczeniu.

W świetle tej sytuacji prawniczka prokuratury specjalnej przestrzegła, że ​​złoży pozew „wobec każdego, kto publikuje zdjęcia” ofiary lub dostarcza bezpośrednio lub pośrednio jakichkolwiek informacji pozwalających na jej identyfikację.

READ  Elias Job twierdzi, że Erraguri zniknął z zejścia Atlasu Shelvethem