3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gonzalo Piovi potwierdził, że Cruz Azul podbił Amerykę i to po niższej cenie

Gonzalo Piovi potwierdził, że Cruz Azul podbił Amerykę i to po niższej cenie

rynek

Cruz Azul, z Martinem Anselme jako trenerem i Ivanem Alonso jako dyrektorem sportowym, zdołał sfinalizować transfer, którego chciała Ameryka: Gonzalo Pioffi.

© Jaime Nogales / Jam MediaMartín Anselmi odegrał kluczową rolę w przybyciu posiłków do Cruz Azul.

Jeden z największych bohaterów w Rynkiem meksykańskich karnetów piłkarskich był bez wątpienia Cruz Azul. Faktem jest, że Cement Team przyjął już cztery z pierwszych pięciu wzmocnień Zamknięcie 2024; Pierwszym z nich był Gonzalo Pioffi.

Niewiele zostało powiedziane Argentyński obrońca został już przeszukany na terytorium Meksyku Jednak na poprzednich rynkach nie było nawet możliwe sfinalizowanie jego pojawienia się w tym czasie Jasnoniebieskiemu zespołowi udało się sfinalizować transfer z Argentyny.

Jest to mocny konkurent dla Niebieski krzyż: On Ameryka. Tak ogłosił snajper dzisiaj, w czwartek, w swoim felietonie opublikowanym przez dziennik „Rekord”, który to potwierdził Zespół Eagles miał już pierwszeństwo przed Gonzalo Pioffim Ale żeby wzmocnić jego obronę Nie chciał płacić tego, czego od niego żądano, w zamian za jego symbolikę.

Przykładem tego, kiedy nie wystarczy lub nie jest odpowiedni czas na negocjacje, jest to, co się wydarzyło Piovi, który przybył do La Macina. Ameryka szukała Gonzalo w zeszłym roku, aby wzmocnić obronę po lewej stronie. „To była jedna z najlepszych opcji, ale koszt był bardzo wysoki: 5 amerykańskich melonów”. Można to przeczytać w poście.

Cruz Azul podpisał kontrakt z Piovi za lepszą cenę

Najlepsze w tym wszystkim jest to Cruz Azul nie tylko sfinalizował podpisanie kontraktu z Gonzalo Pioffim na turniej Clausura 2024, ale… Ale zrobił to także mniejszym kosztem, niż musiała zapłacić Ameryka. Dodało to samo źródło W La Noria mieli zapłacić Racingowi 4 miliony za jego aktaA, o jednego mniej, niż żądali od Orłów.

READ  Brandon Vazquez, zawodnik, który może zakończyć brak gola w Tri

„W tym oknie transferowym Cruz Azul, niskiLub adres Ivanowi Alonso udało się pozyskać kontrakt od Racingu 4 miliony dolarów, znacznie lepiej. Cierpliwość i możliwości dodał felietonista.

Jak długo masz podpisany kontrakt?

Według informacji ujawnionych przez argentyńskiego dziennikarza Cesara Luisa Merlo, Kontrakt podpisał także były zawodnik Velez Sarsfield i Argentinos Junior Być związany Jako zawodnik Cruz Azul przez następne cztery Lata. Oznacza to, że Argentyńczyk będzie nawet należeć do grupy cementowej 2027zaczynając.

Piovi już trenuje z Cruz Azul. (Zdjęcie: Cruz Azul)