3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Majo Aguilar naturalnie wstaje z łóżka; Wydaje się być najpiękniejszym z dynastii Aguilarów | Kino

Cóż za niespodzianka przyjęli zwolennicy pięknej piosenkarki, Magu AguilarPo obejrzeniu ostatniego posta, który zamieścił na swoim profilu na Instagramie, dał jasno do zrozumienia, że ​​odziedziczył piękno i talent wszystkich członków

Dzięki jej wielkiemu talentowi do regionalnej muzyki meksykańskiej, wnuczka Wildflower i Antonio Aguilar Stała się jednym z najważniejszych przedstawicieli gatunku, ponieważ większość jej singli ma miliony kopii w różnych aplikacjach muzycznych.

Z piosenkami takimi jak „How Beautiful”, „This Is Life” i „Traitor of Gaviota”, 28 lat Ma godną pozazdroszczenia sławę, która znajduje odzwierciedlenie w liczbie jego obserwujących na różnych platformach cyfrowych, na samym Instagramie ma ponad 331 tysięcy fanów.

Magu Aguilar stojący z łóżka

Kilka godzin temu na swoim profilu na Instagramie pojawiła się Kuzynka Angeli Aguilar Udostępniła dwa zdjęcia, które stały się popularne w ciągu kilku minut, na których pokazała, że ​​ma naturalne piękno, pozując bez ani jednej kropli makijażu, wyglądając piękniej niż kiedykolwiek.

Okazuje się Magu Aguilar Zaskoczył wszystkich swoich fanów, podnosząc zdjęcia z łóżka. Młoda kobieta stała się sensacją w mediach społecznościowych, nie nosząc makijażu i nosząc piękną czarną piżamę, która pasowała do niej.

„Śpij, słodkich snów” – napisała młoda piosenkarka.

Zdjęcie: Instagram / @majo__aguilar

Zgodnie z oczekiwaniami, post nie pozostał niezauważony przez żadnego zwolennika meksykańskiego gatunku regionalnego, ponieważ w ciągu kilku minut osiągnął ponad sześć tysięcy polubień i niekończących się komentarzy, podkreślając, jak piękny jest członek dynastii Aguilar. , jeden z najważniejszych w kraju.

„Piękne”, „cenne” i „doskonałe” były jednymi z komentarzy, które piosenkarka otrzymała podczas ostatniego występu na swoim koncie na Instagramie.

Zdjęcie: Instagram / @majo__aguilar

Czytaj

Annette Koboro pokazuje swoją postać w pięknym garniturze; Tak wyglądał host VLA

El Capi Perez w problemach ekonomicznych? Host VLA debiutuje jako piosenkarz | wideo

READ  Cynthia Rodriguez wyglądała oszałamiająco w sukience, która podkreślała jej krągłości | Zdjęcie