3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Johnny Depp pojawia się ponownie ze zmianą wyglądu | Kino

Meksyk /

Johnny Depp pojawił się ponownie z Świeże spojrzenie po wygraniu procesu z Amber Heard. znany aktor Piraci z Karaibów Pokaż zmianę na zdjęciu w Koncert z Jeffem Beckiem na Helsinki Blues Festival w Finlandii.

To było przez sieci społecznościowe, gdzie Zaczęło krążyć kilka zdjęć, na których Depp pokazał, że zostawił wąsy.

Kręcona celebrytka pojawiła się na Helsinki Blues Festival w Finlandii w towarzystwie Jeffa Becka. Wygląda na to, że były mąż Amber Heard postanowił drastycznie zmienić swój wizerunek, aby uczcić zwycięstwo w procesie o zniesławienie.

Po zmianie niektórzy fani świętowali jego decyzję, choć nie wszystkim się to podobało.

Złapali Amber Heard na kupowaniu tanich ubrań

Aktorka Aquaman została zauważona przez paparazzi w nowojorskim dyskoncie. Dzieje się tak po tym, jak nakazano mu zapłacić Deppowi 10 milionów dolarów, a jego prawnik powiedział, że Heard nie ma na to pieniędzy.

Jak donosi TMZ, Amber Heard spędziła kilka minut w TJ Maxx, miejscu rozpoznawanym po niskich cenach. Razem z siostrą dyskutowali o cenie spodni z białego lnu.

Wydawało się, że wszystko idzie dobrze z zakupem, a oni mieli wózek pełen ubrań, dopóki kamery nie zauważyły. Zauważona przez paparazzi, ona i jej siostra uciekli z miejsca zdarzenia. Dlatego nie wiadomo, czy Amber i jej towarzyszka w końcu kupili jakieś ubrania.

Ta wiadomość pojawiła się po tym, jak jeden z prawników Hearda ogłosił, że aktorka nie była w stanie zapłacić milionerowej kwoty, którą jej były mąż miał otrzymać od Piratów z Karaibów po wygraniu procesu.

READ  Lucero przerwał imprezę z Megarisem, żądając piosenki: „To płonie”.

grb