30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mahoney Sir: Twój horoskop z 16 czerwca 2022 r., Wskazówki dotyczące dobrego samopoczucia

16 czerwca br. Mhoni Vidente dzieli się najlepszymi wskazówkami dotyczącymi wszystkich znaków zodiaku W kwestiach dobrego samopoczucia, zdrowia i stylu życia, aby osiągnąć sukces i szczęście, którego pragnie na co dzień. Wystarczy odpowiednie przygotowanie i dyscyplina, aby osiągnąć oczekiwane cele.

po drugie, Znaki zodiaku powinny przygotować się na bardziej emocjonalny okres Wraz z początkiem ubywającego księżyca w Rybach, za dwa dni zapowiadał się koniec sezonu Bliźniąt. Poniżej przedstawiamy Twój horoskop na dziś chcę chodzić.

Baran

Jesteś ostatnią osobą, która może ocenić Twoje zachowanieCzas działać bardziej pozytywnie, brać odpowiedzialność za to, co mówisz, a czego nie, brać odpowiedzialność za swoje czyny i dbać o swoje zdrowie, aby zapobiegać chorobom, a sprawdzanie pogody nie zaszkodzi. Dzień przed wyjściem z domu po ubrania.

byk

Dzisiaj masz kilka przykładów tego, jak wiele zrobiłeś w dbaniu o siebie. Jesteś bezpieczniejszą, zdrowszą, silniejszą i bardziej energiczną osobą. Są takie dni, kiedy wszystko, co musisz zrobić, to pogratulować sobie wszystkiego, co osiągnąłeś i co osiągniesz w odniesieniu do swojego ciała i zdrowia.

Bliźnięta

Entuzjazm to pozytywna emocjaI to świetna wiadomość, że przepraszasz, ale Nie możesz pozwolić jej stać się jej mrocznym odbiciem: lęk. Konieczne jest kontrolowanie emocji i unikanie stawiania oczekiwań, które mogą nie zostać spełnione. chcę chodzić Zaleca się, abyś starał się zachować myśli w teraźniejszości, jeśli to możliwe, uczęszczając na terapię.

nowotwór

Ciągle myślisz, że nie ma nic takiego jak wczoraj, a to sprawia, że ​​zamykasz oczy na możliwości jutra.. Nie zdajesz sobie sprawy, że ta nostalgia jest w rzeczywistości strachem przed niepewnością tego, co ma nadejść. Jednak dzisiaj musisz zmienić to nastawienie, bo gwiazdy wiedzą, że będzie dobrze, lepiej niż kiedykolwiek.

Lew

Nie zadawaj sobie pytania, jaka jest potrzeba wolności. Zamiast tego ćwicz. To twoje prawo i jedyny warunek, pod którym twoje dobre samopoczucie jest możliwe. Wolność wyboru, wolność bycia, wolność rozwoju. Nie pozwól nikomu narzucać Ci żadnych warunków. Dużo mniej dzisiaj.

READ  Tutaj test wizualny DZISIAJ | Odpowiedz na to, co widzisz jako pierwsze na obrazku i dowiedz się, czy jesteś osobą racjonalną | Test wirusowy | test osobowości | Test psychologiczny | Wirusowe wyzwanie | Facebook | Meksyk

Panna

Twoje oczy są istotną częścią twojego ciała i nie poświęcasz im uwagi, na jaką zasługują. Musisz bardziej o niego dbać. Przede wszystkim w unikaniu niebezpieczeństw, które mogą powodować dyskomfort i realną krzywdę. Może czas na recenzję Z lekarzem, który udzieli ci potrzebnej porady.

wróżka

Te małe nadużycia związane z jedzeniem mogą teraz wydawać się nieistotne, ale sumują się i sumują, a jeden po drugim powodują mnóstwo szkodliwych skutków dla twojego ciała. Czas położyć temu kres, zanim przyćmi twoje zdrowie. Więcej dyscypliny w tym, co jesz.

Skorpion

Strach jest dobry, o ile wiesz, jak go wykorzystać. To ostrzeżenie, które ostrzega nas przed obszarami, do których nie powinniśmy wchodzić. Przy tej okazji przekazał swoje ostrzeżenia poprzez sny i znaki, których nie należy ignorować. To nie twoja wyobraźnia: powinieneś powiedzieć nie.

Strzelec

Musimy wyjść. To dzień, w którym to, czego pragnie twoje serce i czego potrzebuje twoje ciało, unosi się w powietrzu wśród ludzi, czekając, abyś to w pośpiechu przyjął. chcę chodzić Radzi, abyś nie przegapił okazji, jakie przyniesie ci odwaga na opuszczenie samotności, bo to jeden z pokazów, który się nie powtórzy.

Koziorożec

To nieuniknione, że od czasu do czasu w naszym życiu pojawia się smutek. Kluczem jest, aby nie pozwolić jej się uspokoić, kontrolować nas i zmuszać nas do zaprzestania robienia ważnych rzeczy. Dlatego bardzo ważne jest, aby nie przestać się ruszać, czas porzucić tę bezwładność i poczuć życie w najbardziej bezpośredni sposób: wyjść i iść.

Akwiarium

Szczęście nie jest czymś, co może pomóc ci zadbać o twoje ciało i umysł. Twoje zdrowie fizyczne i samopoczucie emocjonalne to pakiety, o które powinieneś dbać i szanować. Wpleć ramiona i pozwól kaprysowi obecnego aktu nieodpowiedzialnego. chcę chodzić Zaleca, aby czas wstać i iść do pracy. Co możesz dziś zrobić dla siebie i dla niej?

READ  Powrót do podstaw? Jak wrócić do ćwiczeń po okresie odpoczynku?

Ryby

Musisz słuchać rad snów. Coś, czego zwykle nie robisz, przez co brakuje Ci ważnych wskazówek, dzięki którym Twoje życie będzie łatwiejsze i pełniejsze. Aby lepiej im służyć, gwiazdy zalecają spanie z długopisem i papierem bardzo blisko lub opisanie snu, który śniłeś, gdy tylko się obudzisz.

wp