23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Madonna napluła fanowi piwo podczas koncertu: „Mała klasa”

Madonna napluła fanowi piwo podczas koncertu: „Mała klasa”

MadonnaMimo że ma 65 lat, nadal jest światową ikoną popu i obecnie jest w trasie koncertowej. „Światowa trasa koncertowa”Oznacza to jego triumfalny powrót na scenę po kryzysie zdrowotnym, który prawie kosztował go życie.

Prawda jest jednak taka, że ​​jest na scenie za każdym razem, gdy występuje, a cała ta adrenalina czasami wpędza go w kłopoty z powodu swoich ekscesów. Dowodem na to jest fakt, że podczas jego ostatniego występu doszło do kontrowersji w związku z dziwnym gestem, jaki wykonał wobec swoich fanów.

W środku występu pt. Madonna wypiła piwo, opluła publiczność w pierwszych rzędach, a resztę obrzuciła swoimi zwolennikami.. Scena, która w ciągu kilku minut wywołała w mediach społecznościowych serię ostrej krytyki.

„Pluje na mnie albo oblewa piwem, a ja przeskakuję płot”. Ktoś skomentował.

Ten gest jest również klasyfikowany jako Zachowanie „okropne” i „niskiej jakości”. Inni zwracali na to uwagę „Widzę, jak artyści tracą szacunek do publiczności”. „Jakie to obrzydliwe, że deifikowani ludzie myślą, że mogą zrobić swoim fanom, co chcą”. skomentował inny.

To nie jedyny incydent, jakiego doświadczyła Madonna

Jednak inni zwolennicy bronili gestu piosenkarza, argumentując, że „Ta kobieta ma prawo robić, co chce”.. Trasa będzie kontynuowana we wtorek, 27 lutego o godz Koncert w San FranciscoChoć ten najnowszy odcinek nie był ostatnim, w którym wystąpiła piosenkarka.

zeszły tydzień, Madonna przeżyła spektakularny upadek w Seattle. Do uderzenia doszło, gdy jeden z jego tancerzy wstał Poślizgnął się i upadł na krzesło, na którym siedziała Królowa Popu. Siedziała i śpiewała niebezpieczną scenę, która na szczęście nie spowodowała żadnych powikłań zdrowotnych.

READ  Hololive Productions rozwiązuje umowę z Uruha Rushia - Kudasai