17 maja, 2024

Liga Meksykańska 2023: America – Chivas na żywo w Internecie.  Dzisiejszy Klasyk Narodowy – J8 Liga MX 2023

Liga Meksykańska 2023: America – Chivas na żywo w Internecie. Dzisiejszy Klasyk Narodowy – J8 Liga MX 2023

Śledź mecz Ameryka – Guadalajara: minuta po minucie i najlepsza transmisja National Clásico ze stadionu Azteca

Który jest długo oczekiwany El Clásico Nacional przybywa dzisiaj z ósmą rundą Apertura 2023 meksykańskiej Primera Division. Ameryka przyjmuje Chivas na boisku Stadion Azteków. OrłyJako lokalni gracze od początku będą starali się narzucić swoje tempo gry. Chivas przybywają, aby postawić Azulcremę w trudnej sytuacji.

Ameryka W dzisiejszym meczu zanotował 3 zwycięstwa i 2 remisy. ChivasZe swojej strony wystąpi dziś wieczorem na stadionie Azteca z dwoma zwycięstwami, dwiema porażkami i jednym remisem. Klasyki nie są jednak zwykłymi meczami, dlatego obie drużyny wyjdą dziś wieczorem na boisko, aby bronić honoru swoich barw.

READ  Camilo Vargas odwiedza rannych w szpitalu

Gdzie obejrzeć mecz América vs Chivas: o której godzinie i na jakim kanale transmitowana jest National Classic Liga MX 2023?

America vs. Chivas, 16 września 2023, 21:10 CST, transmisja w TUDN, 8. runda Apertura Liga MX 2023