18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Leo Ramos nowym trenerem Queretaro

Urugwajczyk dociera do steru Gallos po zwolnieniu „Betti” Altamirano na pozostałą część mistrzostw MX 2021.

Urugwajczyk Leonardo Ramos nowym trenerem Queretaro po Dymisja Hectora Altamirano po porażce 0-2 z Pachucą w 6. dniu Apertury 2021,

Prezydent Querétaro Manuel Villardi potwierdził w poniedziałek rano ESPN Digital, że Leonardo Ramos jest nowym głównym trenerem Gallos.

51-letni trener jest zasadniczo przygotowany na pozostałą część Apertury MX League w 2021 roku i podejmuje kroki, aż do przybycia do Meksyku we wtorek.

Leonardo Ramos, który zrezygnował w poniedziałek rano, prowadził Dunaj w trzech różnych fazach i chociaż zespół ten został zdegradowany pod jego okiem do drugiej ligi, jego zarząd postanowił utrzymać go na czele.

Trener Danubio wyszedł na piąte miejsce w tabeli, grając w historii 11 ligi, z pięcioma zwycięstwami, trzema remisami i trzema porażkami.

Liu, który 11 września skończy 52 lata, ma duże doświadczenie poza ławką. W 2007 roku, kiedy przeszedł na emeryturę jako piłkarz, rozpoczął karierę jako trener w Guillermo Brown w Argentynie. Reżyserował także Nueva Chicago, Atlético Collegiales, Progreso, Danubio, La Calera, Pinarol, Al Ettifaq i Barcelona de Guayaquil.

Jednak najlepsze chwile przeżył z Danubio, Peñarolem i Progreso, z którymi był bohaterem. Z Danubio wygrał Mistrzostwa Urugwaju 2013/2014 oraz Apertura 2013. Z Peñarol zdobył Mistrzostwa Urugwaju 2017, Clausura 2017 oraz Superpuchar Urugwaju 2018. Z Progreso zdobył Mistrzostwo Urugwaju II stopnia w 2012 roku.

Teraz Ramos przybywa do Querétaro, zespołu na przedostatnim stanowisku po sześciu dniach w Apertura 2021, kierowanego przez Héctora Altamirano.

Z „Pity” na ławce, Gallosowi udało się uratować tylko trzy punkty z możliwych 18, po zremisowaniu z Ameryką, Atletico de San Luis i Pumami. Podczas gdy przegrali z Leonem, Tigresem i Pachucą.

READ  Uratuj Chico Pereza P5! Leclerc wyglądał na nie do zatrzymania podczas trzeciej sesji treningowej przed GP Monako

W tej chwili ci napastnicy są najgorszym atakiem w lidze MX z zaledwie jednym przyłożeniem, co zrobili z Atlético de San Luis, a ponadto wraz z Puebla, Juárezem i Tijuaną należą do drużyn, które nie były w stanie wygrać .