4 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mikel Areola przedstawił Ballons d’Or w lidze Liga MX; Do zespołu dołączył Santiago Jimenez

Mikel Areola wręczył nagrody na obozie All-Star Team, do którego niedawno dołączył Santiago Jimenez

Prezes Ligi MX Mikel Areola wręczył Złote Piłki najlepszym zawodnikom sezonu 2020-21 w centrum All-Star Team we wspomnianych rozgrywkach, do których niedawno dołączył napastnik Santiago Jimenez, który w środę zmierzył się ze swoim meczem MLS. 25 sierpnia w Los Angeles w Kalifornii.

A Jesus Corona został nagrodzony najlepszym bramkarzem poprzedniego roku w piłce nożnej, ale nie będzie w stanie obronić gola drużyny gwiazd, ponieważ dochodzi do siebie po złamaniu prawej ręki.

Piłkarze z Lyonu, Fernando Navarro, zostali uznani za najlepszego skrzydłowego meksykańskiego futbolu, a Luis Montes za najlepszego ofensywnego pomocnika.

Środkowy obrońca Mateus Doria został uznany za najlepszego na swojej pozycji, a Luis Romo postawił złotą statuetkę, którą uważa za najlepszego defensywnego pomocnika.

W ataku Victor Guzmán z Tijuany został wybrany debiutantem roku oraz najlepszym napastnikiem i najlepszym strzelcem przez Jonathana Rodrigueza.

Wreszcie na ławce zasiądzie trener Cruz Azul Juan Reynoso, do którego niedawno dołączył niebieski napastnik Santiago Jimenez, który dołączy do swoich kolegów z drużyny: Pabla Aguilara, Juana Escobara, Luisa Romo, Urbelína Pinedy i Jonathana.

READ  Meksyk - Dominikana na żywo w ramach serii karaibskiej 2023 (5-4) | 02.02.2023