29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kucyki uciekają Jonathan Taylor gigantem tygodnia 11

Czołowa gwiazda NFL i gwiazda Indianapolis, najlepiej wykorzystała swoją krótką karierę przeciwko Buffalo, aby awansować jako najlepszy dnia.

Jedenasty tydzień sezonu zasadniczego 2021 roku w NFL był szczególnie jasny dla rozgrywającego, a cztery z nich znalazły się na niedzielnej liście najważniejszych wydarzeń, w tym kto zajął honorowe miejsce.

Co ciekawe, rozgrywający niekoniecznie się poddali, a tylko jeden z nich znalazł się na naszej cotygodniowej liście.

W sezonie, w którym z tygodnia na tydzień walczyliśmy o wyłonienie wzorowych kandydatów do nagrody Najbardziej Wartościowego Gracza NFL, być może nadszedł czas, aby wyjść poza ramy.

Pomocnicy zdobyli najbardziej indywidualną nagrodę w lidze od 13 z ostatnich 14 lat, w tym ostatnie osiem z rzędu. Jednak w sezonie, w którym żaden rozgrywający nie był w stanie utrzymać wysokiego poziomu gry we wszystkich swoich meczach, dlaczego nie rozważyć dziś najlepszego meczu powrotnego w NFL?

Taylor prowadził decydujące zwycięstwo Colts nad Buffalo Bills z 32 carry-on na przyłożenie 182 jardów, w tym średnio 5,8 jarda na próbę przeciwko jednostce uważanej za jedną z najlepszych w NFL.

Ponadto miał trzy podania na 19 jardów, w tym późne podanie, które również zdeponował w strefie końcowej, jako jedyne podanie dnia dla rozgrywającego. Carson Wentz.

Gdyby nie kontuzja? Derek HenryMoglibyśmy kłócić się między dwoma najlepszymi graczami, ale bez gwiazdy Tennessee Titans przez pozostałą część sezonu zasadniczego Taylor mógłby zająć główną scenę. Obecnie jest jedynym graczem, który wrócił do ligi, aby przełamać barierę 1000 płynnych jardów (1 122), a także prowadzi NFL w szybkich przyłożeniach z 13. Jego średnią 5,81 jarda na przeniesienie jest drugim najlepszym zawodnikiem wśród wszyscy biegacze, niecałe 5,99 od Nick Chubb.

Co najważniejsze, Colts grają swój najlepszy futbol w tym sezonie, w tym dzisiejsze zwycięstwo nad drużyną uważaną przez wielu za faworyta do reprezentowania AFC w Super Bowl LVI. Ma co najmniej sześć meczów na 100 jardów rocznie i to nie przypadek, że to te same sześć meczów, które Indy wygrał w tym roku.

mały honor

Davant AdamsReceptory Aberto, Green Bay Packers. Widujemy go co tydzień i nadal nie rozumiemy dokładnie, jak Adams i Aaron Rodgers Osiągnęli tak doskonały czas na boisku, najlepszy dla każdego dużego duetu otrzymanego dzisiaj w NFL. Przeciwko Minnesocie było to siedem przyjęć na 115 jardów i dwa przyłożenia, które, niestety dla Green Bay, nie wystarczyły, by odzyskać zwycięstwo dywizji.

Nick Chubb, corredor, Cleveland Browns. Rozgrywający Browns nie bawi się dobrze w swojej karierze, ale to nie ma znaczenia, dopóki Cleveland ma chłopaka. Biegnąca gwiazda niosła piłkę 22 razy na 130 jardów i miała dwa podania na 14 jardów, w tym przyłożenia, w zwycięstwie Browna nad Lwami, co nie było szczególnie wspaniałe, ale nie było to odpowiednie rozwiązanie. Cleveland, niech gra u siebie wymknie się przeciwnikowi tego kalibru.

Austina Ecklera, corredor, Ładowarki Los Angeles. Jakby niedzielna sesja nie była już zbyt mocno obciążona trybem jazdy tyłem, Ekeler zaprezentował mistrzowski występ w grze nocnej, z 11 ładunkami na 50 jardów i dwoma lądowaniami na ziemi, któremu towarzyszyło sześć przyjęć na 65 jardów i więcej . Dwa przyłożenia w powietrzu, w długim zwycięstwie Chargers nad Steelers na stadionie SoFi.

Justin JeffersonReceptory Aberto, Minnesota Vikings. Nikt nie może wątpić, że Wikingowie mają jednych z najbardziej wybuchowych graczy, jeśli chodzi o atakowanie w NFL, zaczynając od Jeffersona. To, że wiedzą, jak z tego skorzystać tydzień po tygodniu, to inna sprawa. Przeciwko Packers, Jefferson odpowiedział na wezwanie, z ośmioma przyjęciami na 169 jardów i dwoma przyłożeniami w obronie, która wykonała imponującą robotę w ciągu ostatnich trzech tygodni. Minnie miała problemy z ominięciem Green Bay i musiała w czwartej kwarcie docisnąć zegar meczowy do końca, aby uniknąć ostatniej szansy dla Aarona Rodgersa, ale Jefferson zapewnił Vikesom pozycję do zdobycia pole position.

Chris JonesAdres Defensivo, Kansas City Chiefs. Czasami łatwo jest przeoczyć wpływ, jaki linia defensywna może mieć na mecz, ale tak nie było dzisiaj w Arrowhead. Jones był rysowany praktycznie przez całą noc Kaczka Prescott, który schwytał ich 3,5 raza i rzucił się na pozostałych. Dodatkowo odzyskał jeden z ruchów Cowboys i, jakby tego było mało, po cichu zbliżył się, obracając podanie Prescotta przez linię wznowienia, która zakończyła się przechwyceniem na czerwono, rządząc porażką Dallas w ostatniej chwili.

Joe Mixon, corredor, Cincinnati Bengals. Bengalowie stali się drużyną cygańską, zdolną do gry jak kluby z pierwszej linii, ale także zdolną do wpadnięcia do skarbca. W tę niedzielę zobaczyliśmy dobrą wersję. Mixon prowadził piłkę 30 razy na 123 jardy z dwoma przyłożeniami, atakując Senseia w wygranej z Raiders na pustyni Las Vegas, pozwalając Bengalom dogonić w północnej Azji, gdzie Kruki również triumfowały.

Aaron RodgersRozgrywający, Green Bay Packers. Jeśli jest gwarancja z Rodgersem na spuście, to jest to, że Packers nie mogą zostać zdyskontowane, bez względu na to, co zrobi atak Realu. Rodgers ukończył 23 z 33 podań na 385 jardów z czterema przyłożeniami i bez żadnych przechwyceń oraz dodał 21 pędzących na dwóch wózkach. Vikes wykonali świetną robotę, kończąc godzinę gry w ostatniej serii, której kulminacją był cel z gry, ponieważ wydawał się pewien, że gdyby Rodgersowi dano kolejną szansę, wygrana przechyliłaby zielonego. Zakup.

Dandrey SwiftBiegacz Detroit Lions. Pokazuje, że w tym roku niewiele rzeczy poszło dobrze w Detroit. Przynajmniej dzisiaj Swift przylgnął do twarzy dla lwów. Tylko w swoim trzecim początku sezonu Swift miał 136 jardów i szybkie przyziemienie na zaledwie 14 koncertach. To był ich drugi mecz, w którym osiągnęli co najmniej 100 jardów w tym sezonie i pojawiają się w kolejnych dniach. Swift musi zakończyć sezon mocną nutą, jeśli nie zostać zastąpiony na stałe po zaledwie dwóch latach w Detroit, gdzie przybył z dużymi oczekiwaniami jako wybrany w drugiej rundzie w 2020 roku.

READ  Portugalia - Serbia (1-2): gole | Wyślij Cristiano Ronaldo na play-off