5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Co się stało ze wzmocnieniami Ricardo Pelaeza po trzech turniejach w Chivas?

Przedstawiamy wam, co się stało ze wzmocnieniami Ricardo Pelaeza w Chivas i co zrobił

Po zdyskwalifikowaniu z drugiego z rzędu mistrzostw na etapie reklasyfikacji, chivas utknąć w MX Liga Po tym, jak projekt nie został ujednolicony, kierowany przez dyrektora sportowego Ricardo PelayesObecnie, od czasu posiłków Super Chivas 2.0, trzech z nich pozostaje w kampusie i nie przeżywa swoich najlepszych chwil w Fundacji Rojiblanca.

Na tym tle w ESPN Digital przedstawiamy, co się stało ze wzmocnieniami Ricardo Belize zatrudnienie chivas A jaka była jego wydajność?

Były zawodnik Necaxy stał się jednym z najwybitniejszych piłkarzy wśród podpisanych przez siebie przedmiotów Ricardo PelayesBezproblemowy poza boiskiem i przeciętny występ na boisku, Canelo zdobył w sumie osiem trafień i cztery asysty od czasu przybycia na boisko. Guadalajara Mistrzostwa Clausury 2020.

Jest teraz cenionym graczem w drużynie Rogblanco, jego liczne funkcje pomogły mu zostać debiutantem i katalizatorem Świętego Stada, a jego doskonałe występy doprowadziły go obecnie do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 i głównej selekcji meksykańskiej z Gerardo Martino.

Ofensywny pomocnik stał się jednym z najważniejszych zakładów fundacji w projekcie Ricardo PelayesChoć na początku kariery spisywał się dobrze, problemy poza boiskiem i brak skuteczności na boisku sprawiły, że stracił tytuł z Guadalajara.

Obecnie ma w sumie sześć bramek i dziewięć asyst w 69 meczach, w których grał, jednak jego występ w obecnym turnieju był najniższy od czasu jego przybycia, od tego czasu w Inauguracyjne Mistrzostwa 2021 Nie zdobył ani jednego podania i strzelił tylko jednego gola.

Po skomplikowanym początku, z kilkoma dodatkowymi problemami sądowymi i niezdyscyplinowanymi, „Chicote” nie był w stanie wtopić się w GuadalajaraPomimo niezwykłego momentu w ćwierćfinale Guard1anes w 2020 roku po zdobyciu trzech bramek w celu wyeliminowania Ameryki, Rojiblanco nie powrócili do poziomu, który pokazali z Necaxą.

READ  Zobacz wyniki ósmego dnia Mistrzostw Apertury 2021

Mając trzech różnych strategów, Christian Calderon nie był w stanie przejąć własności, będąc jednym z najbardziej nieregularnych elementów w Guadalajara, który obecnie zaliczył swój najgorszy turniej, uczestnicząc tylko w całym semestrze i do tej pory rozegrał 46 meczów, zdobył tylko sześć podpisów i frekwencję na scenie z chivas.

Ci, którzy nie wracają:

Prawy obrońca nie był w stanie zapewnić sobie miejsca w początkowym składzie chivas, widziałem kilka minut w MX Liga Dodając zaledwie siedem meczów między Liga i Copa MX, z większym zaangażowaniem w podstawowe moce. Był krytykowany przez fanów za kiepski występ i stałość w klubie, więc opuścił establishment i jest obecnie piłkarzem Juárez FC, drużyny, w którą nie był zbytnio zaangażowany.

Rojiblanco canterano stało się najważniejszym zakładem w projekcie Super Chivas 2.0, jednak Pocho nie mógł zadebiutować. chivas, Po pozytywnym wyniku testu antydopingowego podczas swojej współpracy z Pachucą, piłkarz został zwolniony, co stanowiło dotkliwy cios dla projektu trenera, ponieważ przed rozpoczęciem turnieju stracił swój najważniejszy podpis.

Środkowy obrońca przyjechał do establishmentu z zakupem Necaxy przez Christiana Calderona, więc nie widział ani minuty w pierwszej drużynie, ponieważ generował minuty tylko w niższych kategoriach zespołu. Guadalajara, został później zawieszony z powodu niezdyscyplinowania na dodatkowym polu, na które został przeniesiony do Cruz Azul, drużyny, w której był mistrzem bez minuty dodanej i jest obecnie uważany przez Juana Renoso za defensywnego obrońcę Celeste.

W przeciwieństwie do jego pierwszego etapu z chivasGallito nie był w stanie powtórzyć historii w swojej drugiej operacji, ponieważ po trzech turniejach z Guadalajara Nie wrócił do tytułu, a później został zawieszony z powodu niezdyscyplinowania na dodatkowym korcie, a Korporacja postanowiła wysłać go na wypożyczenie do Toluca, drużyny, w której obecnie gra, i skromnym posunięciem.

READ  Cruz Azul: Dzisiejsze wiadomości Niedziela 10 października z działalnością wybranych

rojiblanco canterano wrócił do domu jako rozwiązanie w ataku Sacred Rebaño, więc w trzech turniejach, w których grał, zdobył łącznie 16 podpisów i asyst, stając się najlepszym strzelcem fundacji, jednak piłkarz został wypożyczony do Europy z Getafe Hiszpania , ale dostali tylko kilka minut, więc nie zdobyli żadnych bramek.