America zremisowała bezbramkowo z Tolucą, czekając na pierwszy występ Jardine

ESPN18 czerwca 2023, 00:13Czytanie: 4 minuty.

Jorge Pietrasanta: „Styl gry Jardena dobrze przystosował się do drużyny Ameryki”

Pietrasanta podkreśla siłę byłego trenera St. Louis.

Las Aguilas zremisował 0: 0 z Tolucą w pierwszym meczu towarzyskim Apertury w 2023 roku, a ich nowy trener zasiadł na trybunach.

Ameryka I Toluca Do aktywności powrócili po Clausurze 2023 i wakacjach, którymi cieszyły się obie drużyny, po bezbramkowym remisie w towarzyskim meczu przed Aperturą 2023. Orły zaczęły dominować w meczu, jednak aktywność była równoważona przez zespół prowadzony przez Ignacio Ambrose’a . Mecz, który odbył się w Salt Lake City w USA.

Podobnie wzmocnienie DC Kevina Alvarezaz Tuzos del Pachuca, zaczął i rozegrał pierwsze 45 minut, robiąc różnicę, jeśli chodzi o wejście w pole karne przeciwnika i tworzenie niebezpiecznych zagrań.

Ameryka Zaczął panować nad piłką. W 12. minucie Jean Mennes skierował piłkę głową w kierunku kolegi z drużyny Juana Gamboa, który na dużym polu przed kremowoniebieskim bramkarzem Oscarem Jimenezem, który zaznaczył jedną stronę, posyłając piłkę daleko w bok bramki, pozostawiając tego, kto miał największą szansę na zdobycie gola.

Kevin Alvarez, awans Ameryki na Aperturę 2023, zadebiutował w meczu towarzyskim z Tolucą.@Klub Ameryka

Następnie w 36. minucie zawodnik Toluca, Meneses, po raz kolejny wygenerował drugie niebezpieczne zagranie. Piłkarz wykonał rzut, który posłał piłkę na poprzeczkę po lekkim odbiciu od Oscara Jimeneza.

dzielenie się Kevina Alvareza Było notoryczne pod względem ośrodków w regionie. Ponadto stworzył niebezpieczną grę, dając podanie Miguelowi Laine’owi, który wykonał potężny strzał, w którym Volpe był potrzebny, aby uniemożliwić piłce wpadnięcie do własnej bramki.

Mecz został zmuszony do przerwania w 88. minucie, gdy tłum zapalił rac, powodując, że pole gry przesłonił dym, jednak mecz między Ameryka I Toluca.

W fazie play-off obie drużyny próbowały otworzyć wynik, ale bramkarze byli niezbędni, aby uniemożliwić przeciwnikowi wygraną.

Sędzia postanowił nie dawać więcej czasu ze względu na obecność dwóch kibiców, którzy weszli na stadion, i mecz zakończył się w dziewięćdziesiątej minucie.

Andre Jardine jest już w Stanach Zjednoczonych na mecz przedmeczowy Ameryki z Tolucą.@Klub Ameryka

z tym, Ameryka I Toluca Zakończyli pierwszy w historii bezbramkowy mecz towarzyski w Stanach Zjednoczonych.

Nowy trener AmerykaI Andrzej JardinBył widzem z trybun, obserwującym przyjacielski pojedynek i notującym rzeczy, które południowoamerykański strateg chciał zrealizować. O ile Diego Cervantes był odpowiedzialny za pokierowanie stolicą, zrobi to również w drugim meczu towarzyskim w Stanach Zjednoczonych.

W następny wtorek Orły Ameryka Zmierzą się z Rayados de Monterrey, aby zamknąć trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Kremowo-niebiescy zmierzą się z byłym trenerem, Fernando „El Tano” Ortizktóry jest nowym trenerem drużyny Monterrey.

READ  Niefortunne wydarzenie na trybunach powstrzymuje Novaka Djokovica przed Jannikiem Sinnerem