2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kim są gracze, którzy anulują następny turniej?

Następnie Niebieski krzyż Odmówiono mu możliwości obrony swojego tytułu przed MX Liga Dwukrotnie walczy o mistrzostwo, po wyeliminowaniu go z Otwarcie 2021 W ostatnią niedzielę w Celestial Foundation zaczęli decydować o przyszłości niektórych swoich graczy.

Jednym z graczy, który rozwiązał kontrakt w grudniu tego roku, jest Yoshimar Yuten; Jednak w planetarium wykazali zainteresowanie Alberu, rozpoczynając negocjacje w celu kontynuowania w szeregach Niebieski krzyż.

Z drugiej strony jest Alexis Penakto przyszedł do diabelski młyn Na wypożyczeniu na rok. Stopniowo obrońca zyskał pewność siebie Juan Renoso Grać z pierwszą drużyną, a nawet zacząć jako debiutant, ale dopiero w kolejnym miesiącu zakończyła się z nim współpraca Niebieski krzyż.

Argentyńczyk jest w takiej samej sytuacji Walter Montoya, który pomimo rozegrania większości normalnego etapu obecnego turnieju, wszedł z nim w kompromis Monterey Ostatnia niedziela może być jego ostatnim meczem w jasnoniebieskiej kurtce.

Alvarado i Pina z Cruz Azul

Chociaż nie są jeszcze oficjalnymi ofiarami, ponieważ mogą odnowić swoje umowy w najbliższych dniach, Niebieski krzyż Można go zostawić bez niektórych przedmiotów, które brały udział w zdobyciu długo wyczekiwanych mistrzostw ligowych opiekunowie 2021.

wreszcie, Urbelin Pineda Stała się pierwszą ofiarą Niebiańskiej Grupy, również kończąc kontrakt z końcem roku. Jednak „Maguito” nie jest już zainteresowany odnawianiem za pomocą Maszyna Pomimo tego, że był to kluczowy utwór dla Juana Renoso; Pomocnik rozpocznie swoją przygodę na starym kontynencie od Celta VigoGdzie spotkasz Meksykanina? Nestor chcę.

Możesz być także zainteresowany: Reynoso po eliminacji Cruz Azul: „Plan został wzmocniony na wysokości miejsca klubu”

READ  Mazatlan vs Atlas na żywo