14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kolumbijska legenda futbolu aresztowana we Włoszech za przemyt narkotyków

Były kolumbijski piłkarz Anthony de Avila, który plasuje się na jedenastym miejscu wśród Kadra Narodowa Senior ArsenaluWe wtorek wszedł na czarną listę byłych graczy tego kraju zaangażowanych w handel narkotykami po tym, jak zostali zatrzymani przez władze włoskie w Neapolu.

Włoskie media poinformowały, że policja w Neapolu Szukam go od 2001 roku ze względu na spokrewnienie, najprawdopodobniej z międzynarodową grupą zajmującą się przemytem narkotyków i przestępstwami przemytu i produkcji narkotyków popełnionych w tym mieście w południowych Włoszech oraz w Genui (północ).

Ścieżka Antoniego de Avila

Aresztować I wieloryb Jest to jeden z najpopularniejszych meczów, ponieważ jest pierwszym kolumbijskim strzelcem w Copa Libertadores z 29 bramkami, 27 z nich jest w koszulce America de Cali I dwa z Barceloną i szósty w historii tego turnieju.

na równi Siedem razy wygrał ligę kolumbijską Z „Czerwonymi Diabłami” i raz w ekwadorskiej pierwszej lidze z drużyną Guayaquil. Grał także dla Unión de Santa Fe i MLS Metrostars.

Może Cię to zainteresować: Lewandowski wygrał Złoty But 2020. Pokonał Messiego i CR7

był także Mistrzostwa Świata w USA 1994 i Francji 1998. Podczas jego pobytu w reprezentacji Kolumbii, poświęcenie gola w meczu pucharowym w 1997 roku dilerom narkotyków Miguelowi i Gilberto Rodriguezowi, wciąż pamięta się kartel Cabo Cali.

Kolumbijscy gracze aresztowani za przemyt narkotyków

Jednak de Avila nie jest pierwszym byłym kolumbijskim piłkarzem aresztowanym za przemyt narkotyków, wręcz przeciwnie, powiększa się do rosnącej listy, której są częścią John Viavara, zwycięzca Copa Libertadores 2004 Z Lance Caldas i dostarczony do Stanów Zjednoczonych, czyli Luis Alfonso „Benedetto” Fajardo, na Mistrzostwa Świata 1990 we Włoszech.

John Vivara, alias „El Fopolista”

Viafara, co? Zagrał dla Realu Sociedad w 2006 roku, został wydany w styczniu ubiegłego roku do Stanów Zjednoczonych, gdzie został skazany 11 lat i trzy miesiące w więzieniu Po tym, jak został skazany za handel narkotykami.

READ  Raul Godinho nowym zawodnikiem Atalanta United

on jest też Były piłkarz Southampton Został aresztowany w marcu 2019 r. wraz z czterema innymi osobami w kolumbijskiej operacji policyjnej wspieranej przez agentów amerykańskiej Agencji ds. Walki z Narkotykami (DEA).

We wrześniu 2008 r. zatrzymano agentów Sztabu Technicznego Prokuratury Fajardo „Błogosławiony” za rzekome przestępstwo prania brudnych pieniędzy oraz nieprawidłowości w transferach i sprzedaży piłkarzy Edison Chara, Rafael Castillo i Felipe Benalcazar.

Może Cię zainteresować: wybuchy Aarona Rodgersa i reakcje z tygodnia 2 w podkaście The Ritual

Jednak po śledztwach były piłkarz Atlético Nacional Został zwolniony po spędzeniu dwóch miesięcy w więzieniu W więzieniu Bellavista w Medellin.

„EL TORO” zbrodnia popełniona w 1993 r.

Innym przypadkiem jest sprawa Omara „El Toro” Cañas, który grał w Atlético Nacional, w lutym 1993 r. przez uzbrojonych mężczyzn w Antioquii (północny zachód).

Okazuje się, że jedna z trzech osób, które zginęły wraz z byłym zawodnikiem Atlético Nacional, jest również Brat głównych zabójców gangu Medellin. Ciała zostały trafione kilkoma kulami, a ich ręce i stopy były związane.

Wilson Perez, który grał rolę Trzy mecze Kolumbii na Mistrzostwach Świata w Stanach Zjednoczonych. Twierdzi, że w Junior Barranquilla i America Cali został aresztowany w październiku 1995 roku na lotnisku Ernesto Cortezos w Barranquilla z paczką zawierającą 180 gramów kokainy, gdy miał wejść na pokład samolotu do Cali.

To może Cię zainteresować: Brighton, ekscytująca drużyna angielskiej Premier League

Perez, który grał wtedy w nieistniejącej już Unicosta, został oceniony w pierwszej klasie, 50 miesięcy w więzieniu O przestępstwie handlu narkotykami.

Diego Lin Osorio, twierdził

W 2019 roku, dwa lata po aresztowaniu, były piłkarz Niezależne Medellin, Atletico Nacional i Santa Fe Independent Sędzia skazał Diego Leona Osorio na pięć lat więzienia za przestępstwa związane z produkcją i marketingiem narkotyków.

Osorio, który w turnieju grał dla Kolumbii Igrzyska Olimpijskie w Barcelonie 1992, w październiku 2016 r. na lotnisku Jose Maria Cordova w Rionegro w posiadaniu kilograma kokainy, którą planował zabrać do Hiszpanii.

READ  Tyson Fury kontra Francis Ngannou na żywo w Internecie: Fury pokonuje Ngannou w kontrowersyjnej walce

EFE