14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Andre-Pierre Gignac przyznaje się do fałszywych oświadczeń o naturalizacji

napastnik tygrysa, Andre-Pierre Gignac pojawił się wcześniej Biuro Prokuratora Generalnego Republiki (FGR) Za podanie fałszywych informacji w trakcie procesu uzyskiwania obywatelstwa meksykańskiego, który wciąż trwa.

Według źródeł, Francuski napastnik zaakceptował swoją winę Argumentowali, że inicjatywa ma otwarte zaufanie do zaadresowania listu niekaranego, co jest wymogiem procesu naturalizacji.

Oczywiście błąd tkwił po stronie reżysera, który sporządził dokumenty, które Gignac musiał osobiście zrealizowaćZ tego powodu francuski napastnik będzie musiał zapłacić grzywnę który będzie osądzony przez sędziego.

Według gazety Reforma Andre-Pierre Gignac Miał on przedstawić swoje oświadczenie władzom federalnym w piątek lub poniedziałek, chociaż nie ustalono daty, ponieważ wyglądało to ostrożnie, będąc osobą publiczną.

Może Cię zainteresować: Wideo: Nowa kontrowersja między Jezusem Moliną w Chivas

Miłość Gignaca do Meksyku

Kilka lat temu Gignac pokazał swoje szczęście z życia w Meksyku i wygłosił stwierdzenia, które zrobiły wrażenie na fanach Tigres: „Nie planuję powrotu do Francji, Na pewno zobaczyć rodzinę na wakacjach, ale myślę, że moja przyszłość i przyszłość moich dzieci jest tutaj.”

Francuski napastnik dał jasno do zrozumienia, jak bardzo kocha nasz kraj i ogłaszał to przy niezliczonych okazjach Kiedy przybył na ziemie Azteków, była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Kariera Andre-Pierre’a Gignaca w Meksyku

Gignac przybył do Tigres w 2015 roku i od tego czasu stał się postacią w drużynie Cats, a obecnie jest najlepszym strzelcem klubu, Posiada cztery tytuły Ligi BBVA MX: Apertura 2015, 2017 i Clausura 2019.

Zdobył także dwa tytuły singli w Clausura 2016 Z 13 golami i w Mistrzostwach Apertury 2018 z 14 golami.

Może Cię zainteresować: Wyłącznie z Isaac Brizuela: Nie możemy winić dzieci