23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pochettino miał rację i Messi został odesłany

Paryż, Francja. Argentyńczyk Lionel Messi niski na spotkanie Paryż Saint-Germain przeciwko Metz Od tej środy z powodu stłuczenia kości w lewym kolanie.

Messi Przeszedł dziś rano rezonans magnetyczny, który ujawnił jego kontuzję i w ciągu 48 godzin przejdzie dalsze testy, aby określić, kiedy może wrócić na pole.

To może Cię zainteresować: jedyny sposób, w jaki Matías Almeida dotrze do Chivas

Były piłkarz Barcelona I opuścił stadion pod nieobecność kwadransa przed meczem ligi francuskiej z Lyonem na Parc des Princes w ostatnią niedzielę.

A „La Bolga” pokazał swoje zaskoczenie zmianą, którą zdecydował także argentyński trener Mauricio PochettinoKto po spotkaniu nie udzielił jeszcze wyjaśnień na ten temat.

Jednakże Paryż Saint-Germain Wyciekło, że trener chciał go zatrzymać po trudnym ataku kilka minut temu.

Odnosząc się do wszystkiego, co się wydarzyło i światowych tras, które dały zdjęcia, Pochettino wyjaśnił: „Rozumiem sytuację i akceptuję ją jako taką. Nie powoduje to większego ani mniejszego zaskoczenia. Jestem w sytuacji, w której dobro gracza jest zawsze Biorąc pod uwagę wewnętrzne informacje, które posiadaliśmy, pomyśleliśmy, że najlepszą rzeczą dla niego było to, że po 75 minutach odpadł i to ma sens, że wielki mistrz zawsze chciałby być na boisku. I to zrozumiałe. Jestem spokojny i nie zdziwiony.”

Messi kuleje przed treningiem Paris Saint-Germain

Messi Gazeta „L’Equipe” poinformowała, że ​​następnego dnia trochę utykał i nie trenował z resztą paryskiej drużyny.

W tym samym duchu przeszedł badania lekarskie, które ujawniły tę możliwą infekcję.

Może Cię zainteresować: Andres Iniesta widzi Xaviego jako następcę Koemana w Barcelonie

wymiana Messi Z przyczyn technicznych, pierwszy od marca 2010 roku bez wyraźnej przewagi swojego zespołu, wzbudził w Paryżu wiele komentarzy, podsycanych nagłymi gestami argentyńskiego zawodnika, gdy opuszczał boisko, bez uścisku dłoni z trenerem. Pochettino.

READ  Dani Alves wywołał kontrowersje, nie będąc graczem Pumy w swoim IGMediotiotiempo

ten Paryż Saint-Germain Poinformował również, że Włoch Marco Verratti wznowił dziś wyścig na treningu, podczas gdy Sergio Ramos kontynuuje „indywidualne przygotowania na boisku”.

Z informacjami z EFE

Wspaniała decyzja Chivasa | Nadzienie