2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

kolejna strzelanina w Kalifornii, obecnie Los Angeles; Pozostawia co najmniej 3 martwych

Co najmniej trzy osoby zginęły, a cztery zostały ranne w sobotę rano w strzelaninie w ekskluzywnej dzielnicy w dystrykcie Kanion Benedykta Anioły.

Według źródła policyjnego trzy osoby zginęły w samochodzie na ulicy, a cztery zostały ranne na zewnątrz czasy. Podejrzany lub podejrzani pozostają na wolności.

byli urzędnicy Straż Pożarna Los Angeles Odpowiedzieli na strzały o 2:55 w nocy pod blokiem 2700 Ellison Drive, ulicy pełnej dużych domów na północnych zboczach Beverly Hills. Policja Anioły Był też na miejscu.

Natychmiast podano kilka szczegółów, ale policja poinformowała, że ​​ranni zostali zabrani do lokalnych szpitali i są w stanie krytycznym, według kapitana. Policja Los Angeles, Jonathan Tippett.

Możesz być zainteresowany: Rodziny ofiar fałszywego piłkarza ubolewają, że władze nie pozwalają im widywać się z dziećmi

Cały budynek został odgrodzony taśmą z miejsca zbrodni wczesną sobotę i kilkoma pojazdami policyjnymi Policja Los Angeles Byli na miejscu zdarzenia.

Do strzelaniny doszło zaledwie tydzień po tym, jak 11 osób zostało śmiertelnie rannych w masowej strzelaninie w… Park Montereya. Trzy dni później bandyta zabił siedem osób na dwóch farmach Półksiężyc, główna część budynku.

READ  Twitter ogranicza personel nadzorujący moderację treści