23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

NASA uruchamia stronę w języku hiszpańskim o aeronautyce

NASA uruchamia stronę w języku hiszpańskim o aeronautyce

the Agencja amerykański astronauta Pojemnik zdalne uruchomienie Strony internetowe w języku hiszpańskim z informacjami na temat nauki o aeronautyce w celu „inspirowania następnej generacji lotnictwa”. odkrywcy„.

„To ważny krok naprzód w naszych wysiłkach na rzecz rozwoju Wiedza, umiejętności które zgromadziliśmy Pojemnik powiedział Bob Pierce, zastępca dyrektora agencji.

„Upewniamy się o tym podczas eksploracji i Jesteśmy coraz bliżej Największym wyzwaniem dla lotnictwa jest to, że przynosimy korzyści wszystkim”.

Hiszpańskojęzyczne strony zawierają materiały edukacyjne na temat pracy Dyrekcji Lotniczej Misji Badawczej Pojemnikwraz z opisem priorytetów agencji, w tym zrównoważonego lotnictwa.

Podczas dostarczania informacji na temat aeronautyki i Materiały Kursy prowadzone w języku hiszpańskim, staramy się wspierać zróżnicowane, odważne i zdolne nowe pokolenie odkrywców” – powiedział urzędnik. „Liczymy, że to pokolenie pomoże Pojemnik Aby przenieść jego wizję w przyszłość”.

Oświadczenie agencji stwierdził, „L Pojemnik Zobowiązał się do ograniczenia emisji gazów cieplarnianych z sektora lotniczego do 2050 roku.”

the Pojemnik „Dąży do osiągnięcia tego celu poprzez pionierskie obszary, od zielonych technologii i projektowania samolotów po produkcję kompozytów i testowanie zrównoważonych paliw” – dodał.

Z informacji z EFE

READ  Lewica w Ameryce Łacińskiej, jak jest podobna i inna?